تاریخ انتشار: ۰۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نمایشگاه منتخب کتاب‌ بازی‌ها با عنوان «لی‌لی زی، بیا بازی» در کتابخانه مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برپا شده است. به گزارش ایسکانیوز به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، ۶٣ عنوان کتاب فارسی و غیر فارسی با موضوع نمایشگاه منتخب کتاب‌ بازی‌ها در کتاب‌خانه مرجع کانون در معرض […]

[ad_1]

کتاب لی لی زی

نمایشگاه منتخب کتاب‌ بازی‌ها با عنوان «لی‌لی زی، بیا بازی» در کتابخانه مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برپا شده است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، ۶٣ عنوان کتاب فارسی و غیر فارسی با موضوع نمایشگاه منتخب کتاب‌ بازی‌ها در کتاب‌خانه مرجع کانون در معرض دید علاقه‌مندان، قرار گرفته است.

بر این اساس، کتاب‌های «صورت‌های چسبونکی» نوشته فاطمه روستایی، کتاب «کی توی باغ زندگی می‌کند؟» نوشته لوآنا رینالدو و مترجم نورا حق پرست، «من کمکت می‌کنم» اثر پریسا یاورزاده از مجموعه کتاب‌های مرغک کانون و کتاب «مازن» اثر فرشید مثقالی و… در این نمایشگاه به چشم می‌خورد.

نمایشگاه منتخب کتاب- بازی‌ها از اول شهریور ۱۳۹۵ در کتاب‌خانه مرجع کانون در خیابان خالد اسلامبولی تهران برپا شده و تا پایان شهریور ۱۳۹۵ همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت ۸ تا ۱۶ پذیرای بازدیدکنندگان است.

۵۰۸۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس