تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۳ از برپایی نمایشگاه« یاد یاران » در بوستان های خیام و پیروزی به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد. به گزارش ایسنا، اسماعیل عربلو هفته‌ دفاع مقدس را  یادآور رشادت‌ها و جان‌فشانی ایثارگران در طول انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی دانست و گفت :معاونت اجتماعی و فرهنگی […]

[ad_1]

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۳ از برپایی نمایشگاه« یاد یاران » در بوستان های خیام و پیروزی به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش ایسنا، اسماعیل عربلو هفته‌ دفاع مقدس را  یادآور رشادت‌ها و جان‌فشانی ایثارگران در طول انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی دانست و گفت :معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۳ با همکاری بسیج کمیل اقدام به برپایی نمایشگاه« یاد یاران » جهت ترویج ارمان های انقلاب و دفاع مقدس  کرده است.

وی افزود: این نمایشگاه با رویکرد دفاع مقدس تا ۱۲ مهر در محل بوستان های خیام و پیروزی  پذیرای علاقه مندان به فرهنگ ایثار و شهادت است.

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۳  با بیان اینکه به همراه اجرای برنامه های استیج ، حدود ۱۲ غرفه  در این بوستان ها استقرار یافته است اظهار داشت: این نمایشگاه به گونه ای طراحی شده که برای نسل جدید تأثیرگذار باشد.

به گفته عربلو حدود ۱۲ غرفه شامل کودک و نوجوان ، مدافعان حرم ، سلامت ، عفاف وحجاب ،محصولات فرهنگی، صالحین ،غدیر ، اقتدار موشکی ، اعتماد به نفس و خودباوری ، عزت و استقلال ، صنایع دستی ،تولد تفکر بسیجی، جذب، شجره طیبه صالحین و.. در این بوستان ها فعالیت های متنوع انجام می دهند.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، وی خاطر نشان کرد: اندیشه و تفکر شهیدان، آشنایی با اخلاق و رفتار شهیدان و عملکرد آنها در دوران جنگ و پس از جنگ در انتقال فرهنگ دفاع مقدس ضروری است و بر این اساس همه سازمان‌ها و نهادها نقش مهمی درجهت توسعه آن دارند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس