تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] شهردار منطقه ۱۳ با اشاره به برپایی جایگاه موقت عرضه دام زنده و ذبح بهداشتی دام در روزهای عرفه و عید سعید قربان از برگزاری جشنی ویژه و استقرار ایستگاه های فرهنگی در این جایگاه خبر داد. به گزارش ایسنا، هادی ذاکری ، شهردار منطقه ۱۳   با اشاره به برنامه های این منطقه برای […]

[ad_1]

شهردار منطقه ۱۳ با اشاره به برپایی جایگاه موقت عرضه دام زنده و ذبح بهداشتی دام در روزهای عرفه و عید سعید قربان از برگزاری جشنی ویژه و استقرار ایستگاه های فرهنگی در این جایگاه خبر داد.

به گزارش ایسنا، هادی ذاکری ، شهردار منطقه ۱۳   با اشاره به برنامه های این منطقه برای ساماندهی عرضه دام در روز عرفه و  عید قربان گفت: ۵۷۰ رأس دام زنده در این ایام  در جایگاه موقت عرضه دام زنده و ذبح بهداشتی درخیابان دماوند ، بعد از پل  خاقانی ، انتهای خیابان هاشمی ، جنب بوستان زیتون عرضه می شود.

وی  با بیان اینکه جشن ویژه عید قربان در قالب اجرای برنامه های شاد نظیر گروه سرود ، تواشیح و نمایش در مرکز عرضه بهداشتی دام زنده برگزار می شود، تصریح کرد:  در این جایگاه موقت تعداد ۴غرفه فرهنگی شامل پاسخگوئی به مسائل شرعی ، آسمان آبی زمین پاک  و خط سفید، یک لقمه مهربونی و عرضه محصولات فرهنگی در روزهای عرفه و عید قربان برای خدمات رسانی به شهروندان مهیا شده است.

شهردار منطقه۱۳ ، نظارت بر قیمت دام های توزیعی ، کنترل بهداشتی عرضه و ذبح دام را از دیگر برنامه های شهرداری منطقه ۱۳ در مرکز عرضه دام دانست و ابراز امیدواری کرد که تهیه دام برای شهروندان از مراکز مجاز  شهر تهران با کمترین آلودگی‌ها و خسارات در قربانی کردن دام خواهد بود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس