تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۴

بعد از این که استقلالی ها از حضور مسعود حسن زاده در تیمشان ناامید شدند، به احتمال فراوان فردا با برونوسزار کوریا، مهاجم اسبق سپاهان قرارداد امضا می کنند. به گزارش گذار نیوز، سزار در زمان سرمربیگری زلاتکو کرانچار در سپاهان بازی می کرد و بی تردید یکی از بهترین بازیکنان خارجی تاریخ لیگ برتر […]

بعد از این که استقلالی ها از حضور مسعود حسن زاده در تیمشان ناامید شدند، به احتمال فراوان فردا با برونوسزار کوریا، مهاجم اسبق سپاهان قرارداد امضا می کنند.

برونو سزار

به گزارش گذار نیوز، سزار در زمان سرمربیگری زلاتکو کرانچار در سپاهان بازی می کرد و بی تردید یکی از بهترین بازیکنان خارجی تاریخ لیگ برتر محسوب می شود. او در طول نیم فصل که در سپاهان بازی کرد در ۱۴ بازی ۱۰ گل برای سپاهان زده بود.

یک منبع گاه در باشگاه استقلال اعلام کرد که پیشنویس قرارداد برای سزار فرستاده شده است و در صورتی که توافق مالی صورت بگیرد ، فردا قرارداد این بازیکن امضا می شود.


سزار که از ارمنستان به ایران آمده بود بعداز دریافت پیشنهاد مالی خوب از النصر ایران را ترک کرد و به امارات رفت . او حالا ، بعد از چندسال دوری بالاتر درحالی که در دوسال گذشته تنها ۱۹ گل به ثمر رسانده به ایران برمی گردد . اگر استقلالی ها شانس داشته باشند و او روی فرم باشد ، خبر سزار خبر خوبی است .

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس