تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این که ترور بیولوژیکی نادر طالب زاده، بیژن نوباوه وطن و مرحوم علی دادمان تأیید نشد، گفت: سه پرونده ترور بیولوژیکی در این کمیسیون بسته شد و در صورت ارائه شواهد جدید تحقیقات ادامه می یابد. به گزارش ایسکانیوز، علاءالدین بروجردی در […]

[ad_1]

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این که ترور بیولوژیکی نادر طالب زاده، بیژن نوباوه وطن و مرحوم علی دادمان تأیید نشد، گفت: سه پرونده ترور بیولوژیکی در این کمیسیون بسته شد و در صورت ارائه شواهد جدید تحقیقات ادامه می یابد.

به گزارش ایسکانیوز، علاءالدین بروجردی در مورد پرونده ترور بیولوژیکی که اخیرا درمورد سه نفر مطرح شد، افزود: بعد از ارائه گزارش کمیته پدافند غیرعامل در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصور ما بر بسته شدن این پرونده است.

وی یادآور شد: به هیچ نقطه روشنی در زمینه ترور بیولوژیکی دست پیدا نکردیم، با این حال ممکن است در صورت ارائه شواهد جدید تحقیقات ادامه پیدا کند.
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم تصریح کرد: بسته شدن پرونده به معنای اتمام کامل کار نیست صرفا شواهدی دال بر ترور بیولوژیکی این افراد وجود نداشت.
به گزارش خانه ملت اخیرا شاهد بیماری خاص چند نفر از هموطنان هستیم که گفته می شود مورد ترور بیولوژیکی قرار گرفته اند، نادر طالب زاده، بیژن نوباوه وطن و مرحوم علی دادمان فرزند شهید دادمان از جمله این افراد هستند.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس