تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح پیش از خطبه‌های نماز جمعه اصفهان افزود: دستیابی به همبستگی ملت و دولت، تنها در سایه قدرت میسر است و افزایش قدرت جز در سایه اتحاد، همدلی و هم افزایی امکان‌پذیر نیست. او اظهار داشت: هدف و تلاش جمهوری اسلامی ایران، […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح پیش از خطبه‌های نماز جمعه اصفهان افزود: دستیابی به همبستگی ملت و دولت، تنها در سایه قدرت میسر است و افزایش قدرت جز در سایه اتحاد، همدلی و هم افزایی امکان‌پذیر نیست.


او اظهار داشت: هدف و تلاش جمهوری اسلامی ایران، ثبات جهانی و برقراری صلح و آرامش برای همه ملت‌هاست.


سردار دهقان گفت: امنیت جهان هدف جریان‌های تروریستی قرار گرفته است و همه مردم دنیا نگران فعالیت این گروه‌های تروریستی هستند.


او اضافه کرد: این جریان‌های تروریستی که توسط آمریکا، رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای عربی ایجاد شده‌اند، امنیت جهانی را به خطر انداخته‌اند.


وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به جایگاه جمهوری اسلامی به عنوان کشور و عنصری تاثیرگذار در معادلات سیاسی جهان و منطقه، گفت: این جایگاه در پرتو همبستگی، اتحاد ملی و انسجام برخاسته از هدایت رهبری انقلاب حاصل شده است.


عضو کابینه دولت یازدهم تصریح کرد: این سرمایه عظیم موجب برقراری صلح، امنیت و اقتدار ملی در زمینه‌های مختلف شده است.


سردار دهقان بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران با برخورداری از پشتوانه‌های عظیم مردمی، ثبات و استقلال ملی قادر به مدیریت بحران‌های منطقه و جهان است.


او افزود: جهانیان پذیرفته‌اند که ایران عنصری تاثیرگذار و نقش‌آفرین در معادلات سیاسی منطقه و جهان است و این سرمایه‌ای عظیم در دست ملت و مسئولان نظام جمهوری اسلامی محسوب می‌شود.


وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح صبح دیروز (پنجشنبه) به منظور شرکت در شورای اداری و بهره‌برداری از چند طرح عمرانی، خدماتی، کشاورزی و فرهنگی به اصفهان سفر کرده است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس