تاریخ انتشار: ۰۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نمی‌دانم هدفگذاری باشگاه برای این فصل چیست، ولی من که با چند نفر از بازیکنان صحبت می‌کردم، تصمیم گرفته‌ایم به دنبال کسب سهمیه آسیا باشیم. مهاجم تیم فوتبال پیکان تهران اعتقاد دارد تیمش نیاز به زمان دارد تا به هماهنگی لازم برسد. به گزارش “ورزش سه”، آرش برهانی پس از تساوی بدون گل تیمش […]

[ad_1]

نمی‌دانم هدفگذاری باشگاه برای این فصل چیست، ولی من که با چند نفر از بازیکنان صحبت می‌کردم، تصمیم گرفته‌ایم به دنبال کسب سهمیه آسیا باشیم.

مهاجم تیم فوتبال پیکان تهران اعتقاد دارد تیمش نیاز به زمان دارد تا به هماهنگی لازم برسد.

به گزارش “ورزش سه”، آرش برهانی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل گسترش فولاد در ورزشگاه بنیان دیزل صحبت هایی را انجام داد که در ادامه آمده است.

۸۰ درصد پیکان تغییر کرده است

نیمه اول به حدی گرم بود که این گرما، انرژی‌مان را برای نیمه دوم گرفت ولی در کل برای تیمی که تغییرات گسترده‌ای داشت، این تساوی نتیجه خوبی محسوب می‌شود. ۸۰ درصد تیم پیکان تغییر کرده و از تیم سال گذشته، فقط سه بازیکن در زمین حضور داشتند و بقیه ما، تازه به پیکان اضافه شده‌ایم و هماهنگی‌مان طول می‌کشد. هم تیم ما و هم تیم گسترش فولاد عملکرد خوبی در بازی امروز داشتند و رفته به رفته بهتر از این می‌شویم.

خسوس مثل گجت است

دست‌های ده‌خسوس خیلی بلند و غیرطبیعی است و فکر نمی‌کردم بتواند توپی که به سمت دروازه اش زدم را بگیرد و هر گلر دیگری بود، توپ را از مقابلش برمی‌داشتم؛ ولی خسوس مثل «گجت» عمل کرد!

در تعطیلات لیگ بهتر می شویم

ما در این یک ماه، دو سه هفته کار بدنی کردیم و زمان کمی برای انجام کارهای تاکتیکی داشتیم و امروز، سعی کردیم کمبودهای تاکتیکی‌مان را با دوندگی زیاد جبران کنیم و فکر می‌کنم پس از تعطیلاتی که پیش رو داریم، تیم پیکان خیلی بهتر خواهد شد.

دنبال سهمیه آسیایی هستیم

نمی‌دانم هدفگذاری باشگاه برای این فصل چیست، ولی من که با چند نفر از بازیکنان صحبت می‌کردم، تصمیم گرفته‌ایم به دنبال کسب سهمیه آسیا باشیم.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس