تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] سارا روستاپور – مجری برنامه‌های کودک تلویزیون – از آغاز برنامه جدید برای گروه خردسال در شبکه کودک خبر داد. این مجری در گفت‌وگو با ایسنا درباره‌ی جزییات برنامه «مهد پویا» که در حال تولید است، توضیح داد: این برنامه برای گروه سنی خردسال است و در شبکه کودک تولید می‌شود؛ در حال حاضر […]

[ad_1]

سارا روستاپور – مجری برنامه‌های کودک تلویزیون – از آغاز برنامه جدید برای گروه خردسال در شبکه کودک خبر داد.

این مجری در گفت‌وگو با ایسنا درباره‌ی جزییات برنامه «مهد پویا» که در حال تولید است، توضیح داد: این برنامه برای گروه سنی خردسال است و در شبکه کودک تولید می‌شود؛ در حال حاضر ۲۵ قسمت از این برنامه تولید شده است.

روستاپور که در این برنامه به عنوان تهیه‌کننده و طراح حضور دارد، توضیح دارد: برنامه «مهد پویا» یک کار تمام عروسکی است و در آن آموزش‌هایی که مربوط به گروه سنی خردسال است به کودکان منتقل می‌شود. این برنامه در واقع یک کار ترکیبی است که روی هنر و خلاقیت بچه‌ها کار می‌کند.

مجری برنامه «گل‌آموز» همچنین درباره زمان پخش برنامه «مهد پویا» اعلام کرد، این برنامه از آبان ماه و پس از ایام محرم روی آنتن خواهد رفت.

روستاپور سپس یادآور شد که برنامه «مهد پویا» دارای پنج عروسک است و مجری در آن حضور نخواهد داشت.

سارا روستاپور در پایان درباره پخش سری جدید «گل‌آموز» که پیش از این روی آنتن شبکه آموزش می‌رفت، توضیح داد: این برنامه در دست طراحی است و هنوز مشخص نیست که چه زمانی به روی آنتن می‌رود.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس