تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازی با ترکتورسازی با توجه به ساعت پرواز بازگشت و زمان پایان بازی، شنبه شب در تبریز خواهند ماند. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، صدر‌نشین رقابت‌های لیگ برتر روز جمعه از ساعت ۱۱ آخرین تمرین خود در تعطیلات یک ماهه لیگ را در […]

[ad_1]

پرسپولیس لوگو

تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازی با ترکتورسازی با توجه به ساعت پرواز بازگشت و زمان پایان بازی، شنبه شب در تبریز خواهند ماند.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، صدر‌نشین رقابت‌های لیگ برتر روز جمعه از ساعت ۱۱ آخرین تمرین خود در تعطیلات یک ماهه لیگ را در زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی برگزار خواهد کرد. اعضای تیم سپس برای ناهار و استراحت در هتل المپیک حضور خواهند یافت و پرواز به سوی تبریز در ساعت ۱۷:۳۰ خواهد بود.

بنابر اعلام سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس اعضای تیم پس از بازی با تراکتور‌سازی شنبه شب در هتل محل اقامت خود همچنان میهمان مردم تبریز خواهند بود تا با پرواز ساعت ۱۰:۱۰ صبح یکشنبه به تهران بازگردند و احتمالاً در بازگشت ابتدا برای تمرین راهی ورزشگاه خواهند شد.

این تصمیم با توجه به ساعت پروازها اخذ شد، اما این امکان را فراهم می‌کند تا بازیکنان تیم پس از بازی سنگین برابر حریف خوب و آماده تبریزی برای استراحت و تغذیه کاملاً در اختیار کادر فنی و دیگر عوامل مانند گروه پزشکی باشند.

پرسپولیس در هفته ششم لیگ برتر روز جمعه ۲۶ شهریور ماه دربی ۸۳ را در پیش‌رو دارد.

۶۰۴/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس