تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم از فراهم شدن زمینه گفتگو و تبادل نظر بین تشکل های دانشجویی در راستای ترویج کرسی های آزاد اندیشی خبر داد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از مهر، سید ضیاء هاشمی با اشاره به ترویج کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه ها گفت: برای ترویج کرسی های آزاد […]

[ad_1]

سید ضیاء هاشمی

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم از فراهم شدن زمینه گفتگو و تبادل نظر بین تشکل های دانشجویی در راستای ترویج کرسی های آزاد اندیشی خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از مهر، سید ضیاء هاشمی با اشاره به ترویج کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه ها گفت: برای ترویج کرسی های آزاد اندیشی، برنامه‌های آموزشی را برگزار کرده و توصیه‌هایی را در اختیار دانشگاه‌ها قرار داده ایم و جلسات مختلفی برگزار کرده‌ایم که امسال نیز این روند ادامه دارد.

او ادامه داد: امسال برنامه‌ ریزی کرده ایم که در خود دانشگاه‌ها، زمینه گفتگو و تبادل نظر بین تشکل های دانشجویی با نظرات مختلف را فراهم کنیم و از این ظرفیت با بهره گیری از تجارب سال های گذشته، بتوانیم یک سال گفتگو و تبادل نظر را برای دانشگاه ها ایجاد کنیم.

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم افزود: با فراهم شدن زمینه برای گفتگو و تبادل نظر بین تشکل های مختلف دانشجویی، بخشی از اختلاف نظرات، به عنوان فرصتی برای افزایش تعاملات اجتماعی و گفتگوی فرهنگی استفاده می شود، تا بتواند فضای آزاد اندیشی را در دانشگاه ها را تغییر دهد.

۲۰۱۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس