تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] ورزشکاران ایران در دهمین روز المپیک در سه رشته به مصاف حریفان می روند. به گزارش ایلنا، در دهمین روز بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو کاروان ایران در سه رشته والیبال ، وزنه برداری و کشتی نماینده دارد. کشتی فرنگی: حبیب الله اخلاقی در وزن ۸۵ کیلوگرم کشتی فرنگی در دور اول […]

[ad_1]

ورزشکاران ایران در دهمین روز المپیک در سه رشته به مصاف حریفان می روند.

به گزارش ایلنا، در دهمین روز بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو کاروان ایران در سه رشته والیبال ، وزنه برداری و کشتی نماینده دارد.


کشتی فرنگی:

حبیب الله اخلاقی در وزن ۸۵ کیلوگرم کشتی فرنگی در دور اول به مصاف “زکریاس برگ” از سوئد می رود. در صورت صعود او باید با برنده کشتی “داویت” از روسیه و “سامان طهماسبی” از آذربایجان دیدار کند.

بشیر باباجانزاده نیز در وزن ۱۳۰ کیلوگرم در کشتی اول خود با “منگ کیانگ” از چین روبه رو می شود و در صورت برتری برابر این حریف با برنده “تینالیف” از قزاقستان و “پاپ” از آلمان کشتی


می‌گیرد.


والیبال:


تیم ملی والیبال ایران نیز که صعود خود را به دور دوم و به جمع هشت تیم برتر المپیک قطعی کرده است از ساعت ۲۲:۳۰ به مصاف روسیه می رود.

تیم ملی والیبال ایران می تواند با برتری برابر این حریف در جدول رده بندی گروه دوم شرایط بهتری را داشته باشد. تیم ملی در حال حاضر با ۷ امتیاز در رده چهارم گروه خود قرار دارد.


وزنه‌برداری:

محمد رضا براری هم در وزن ۱۰۵ کیلوگرم وزنه برداری به مصاف رقبای خود می رود. مسابقه او ساعت ۲:۳۰ بامداد سه‌شنبه است.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس