تاریخ انتشار: ۱۰ خرد ۱۳۹۵

– کارگروه پژوهش و فناوری و تحول اداری استان، کارگروه هماهنگی امور اقتصادی استان و نشست کمیته اطلاع رسانی ستاد بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) برخی از رویدادهایی هستند که خبرنگاران و عکاسان سمنان در روز دوشنبه نسبت به پوشش خبری آن اقدام می کنند.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
– نشیت کارگروه پژوهش و فناوری و تحول اداری استان در ساعت هشت صبح با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری در سالن کوثر برگزار می شود.
– کارگروه هماهنگی امور اقتصادی دیگر برنامه خبری امروز است که در ساعت ۱۱ صبح با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی در سالن کوثر انجام می شود.
– نشست کمیته اطلاع رسانی سالگرد ارتحال امام راحل سومین برنامه خبری سمنان است که در ساعت ۱۰ صبح در سازمان صدا و سیما استان برگزار می شود.
– برگزاری ستاد عالی هماهنگی و توسعه تعاون استان در ساعت ۱۱ صبح در سالن غدیر با حضور استاندار و معاون امور تعاون وزارت تعاون دیگر برنامه خبری امروز اعلام شده است.
– در شهرستان شاهرود، جلسه کمیته جهاد کشاورزی شهرستان با حضور فرماندار در سالن فرمانداری برگزار می شود.
خبرگزاری جمهوری اسلامی استان سمنان آمادگی دارد برنامه رویدادهای خبری روزانه استان را در قالب یک بسته خبری هر روز صبح پیش از ساعت هشت اطلاع رسانی کند.
دستگاههای اجرایی ، سازمان ها ، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی می توانند برنامه های خبری روزانه خود را روز قبل از طریق شماره تلفن ۳۳۴۴۰۰۹۰ و ۳۳۴۴۰۰۶۰ به خبرنگاران ایرنا در مرکز استان اطلاع دهند و یا به شماره نمابر
۳۳۴۴۱۸۱۱ ارسال کنند.
همچنین همکاران ما در دفتر شاهرود نیز با شماره تلفکس ۳۲۳۴۴۰۴۱ آماده دریافت برنامه های خبری دستگاه های اجرایی ، سازمان ها ، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی شهرستان های شرقی استان هستند.
۶۰۲۶/

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس