تاریخ انتشار: ۱۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] ورزشکاران ایران از روز شنبه رقابت های خودشان در المپیک را آغاز می کنند. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛نمایندگان ایران در رقابت های المپیک از روز شنبه و صورت رسمی رقابت های خودشان را آغاز می کنند. بر اساس برنامه ریزی های انجام شده نجمه خدمتی و الهه احمدی ساعت ۱۶ به وقت ایران و […]

[ad_1]

ورزشکاران ایران از روز شنبه رقابت های خودشان در المپیک را آغاز می کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛نمایندگان ایران در رقابت های المپیک از روز شنبه و صورت رسمی رقابت های خودشان را آغاز می کنند.

بر اساس برنامه ریزی های انجام شده نجمه خدمتی و الهه احمدی ساعت ۱۶ به وقت ایران و در مسابقات تفنگ ١٠ متر بادی در مرحله مقدماتی به مصاف حریفان خود می روند.

 در اولین روز رسمی بازیها به جز خدمتی و احمدی، نمایندگان دوچرخه سواری، تنیس روی میز، قایقرانی و بوکس رقابت‌های خود را شروع می کنند.

 در تنیس روی میز نیز نوشاد و نیما عالمیان و ندا شهسواری در بخش انفرادی مسابقات خود را آغاز خواهند کرد. از ساعت ۱۶:۳۰ مرحله مقدماتی زنان و مردان و بخشی از دور اول زنان برگزار خواهد شد.

در دوچرخه سواری و در ماده استقامت جاده سه رکابزن ایران آروین گودرزی، میرصمد پورسیدی و قادر میزبانی از ساعت ۱۷ مسابقه خود را آغاز خواهند کرد.

در قایقرانی و در روئینگ تک نفره مهسا جاور به آب می زند. دور مقدماتی روئینگ تک نفره از ساعت ۱۶ آغاز خواهد شد.

در بوکس و در وزن ۸۱ – کیلوگرم تنها نماینده ایران روی رینگ خواهد رفت تا نخستین مسابقه خود را بر گزار کند. دور مقدماتی وزن ۸۱ – کیلوگرم از ساعت ۱۸:۳۰ آغاز خواهد شد.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس