تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۴
نوبخت در نشست خبری:

امروز متاسفانه برنامه ششم و بودجه ٩۵ تقدیم مجلس نشد، اما هر دو این برنامه‌ها با پیوست‌هایشان آماده است و به مجلس تقدیم می‌شود.

به گزارش “گذارخبر” و به نقل از ایلنا محمدباقر نوبخت که در نشست هفتگی خود با اصحاب رسانه حضور یافته بود، با اشاره به موضوع شهادت شیخ نمر گفت: اعدام و شهادت شیخ نمر قابل نکوهش بود، اما دولت رفتارهای غیر قانونی حمله به سفارت را قبول نمی کند و باید به این افراد تردید کنیم که از ایران تصویری نادرست در جهان نشان دادند.

وی با بیان اینکه هیچ ایرانی غیرتمندی نمایش تصویر نادرست را از کشورمان نمی‌پسندد، اظهار داشت: ممکن است افرادی تحت تاثیر احساسات باشند و تعدادی نیز ممکن است نفوذی باشند؛ که در هر صورت رییس جمهور از رییس قوه قضاییه و وزیر کشور خواستار شناسایی افراد پشت پرده شده‌اند.

نوبخت با اشاره به این موضوع که در یک روز همه سفرای اروپایی ایران را ترک کردند و بعد بازگشتند، گفت: ما نگران ابعاد اقتصادی نیستیم اما از نظر حیثیتی ما آسیب دیدیم و تصویر درستی از ایران منعکس نشد

سخنگوی دولت یادآور شد: مرجع قانونی قوه قضاییه است و امیدواریم مقتدرانه با مقصران برخورد کند.

وی همچنین گفت: امروز متاسفانه برنامه ششم و بودجه ٩۵ تقدیم مجلس نشد، اما هر دو این برنامه‌ها با پیوست‌هایشان آماده است و به مجلس تقدیم می‌شود.

ادامه دارد …

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس