تاریخ انتشار: ۲۹ ارد ۱۳۹۴

در پی انتشار خبری مبنی بر لغو برنامه سخنرانی دکتر علی مطهری در شهرکرد، وی این خبر راتکذیب کرد. به گزارش گذارنیوز  مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در این باره گفت: اساسا قراری مبنی بر سخنرانی بنده در شهرکرد وجود نداشت که بخواهد لغو شود. وی با بیان اینکه چندی قبل از […]

در پی انتشار خبری مبنی بر لغو برنامه سخنرانی دکتر علی مطهری در شهرکرد، وی این خبر راتکذیب کرد.

مطهری

به گزارش گذارنیوز  مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در این باره گفت: اساسا قراری مبنی بر سخنرانی بنده در شهرکرد وجود نداشت که بخواهد لغو شود.

وی با بیان اینکه چندی قبل از سوی یک تشکل سیاسی‌ نه چندان شناخته‌شده‌ با وی تماس گرفته و از این نماینده مجلس خولسته می‌شود تا ضمن سفر به استان چهارمحال و بختیاری در شهرکرد سخنرانی داشته باشد، تصریح کرد: اما من هیچ دعوتی برای سفر به شهرکرد را قبول نکرده بودم. لذا اصلا برنامه‌ای برای سخنرانی‌ای نبوده که بخواهد به هر علتی لغو شود؛ بنابراین خبر منتشر شده مبنی بر « لغو سخنرانی علی مطهری در شهرکرد» را تکذیب می‌کنم.

گفتنی است پیش از این فرهادی بابادی، دبیر حزب آزادی استان چهارمحال و بختیاری در بیانیه‌ای مدعی شده بود علی مطهری قرار بود دوم خرداد در شهرکرد سخنرانی کند؛ ولی این مراسم به دلیل برخی تحرکات و فشارها لغو شد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس