تاریخ انتشار: ۱۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] برنامه «زنده باد زندگی» در شهرستان تاریخی قزوین همراه همایش «شهرداران راه ابریشم» می‌شود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی شبکه دو، «زنده باد زندگی» با محوریت همایش «شهرداران راه ابریشم» و با هدف معرفی جاذبه های تاریخی و گردشگری، فعالیت های اقتصادی و اجتماعی و … شنبه، یکشنبه و دوشنبه هفته […]

[ad_1]

برنامه «زنده باد زندگی» در شهرستان تاریخی قزوین همراه همایش «شهرداران راه ابریشم» می‌شود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی شبکه دو، «زنده باد زندگی» با محوریت همایش «شهرداران راه ابریشم» و با هدف معرفی جاذبه های تاریخی و گردشگری، فعالیت های اقتصادی و اجتماعی و … شنبه، یکشنبه و دوشنبه هفته جاری ساعت ۲۳:۴۵به صورت زنده از این شبکه پخش می شود.

«زنده باد زندگی» واکاوی سبک زندگی اسلامی و ایرانی در جامعه معاصر، سرعت بخشی فرآیند فعالیت های اجتماعی و زیر ذره بین قرار دادن موضوعات مبتلابه اجتماعی، را رویکرد مفروض خود قرار داده است.

گفتنی است؛ اولین قسمت این ویژه برنامه از ١٣شهریور ساعت ۲۳:۴۵ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد و بازپخش این ویژه برنامه ها نیز ساعت ۱۰:۳۰ روز بعد خواهد بود.

«زنده باد زندگی» با تهیه کنندگی و اجرای محمدجعفر خسروی، کاریست ازگروه نهادهای اجتماعی که روزهای شنبه تا سه شنبه هر هفته ساعت ۱۰:۳۰ روی آنتن شبکه دو می رود و بازپخش آن ساعت ۱۰ دقیقه بامداد روز بعد خواهد بود.

۵۰۸۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس