تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] روز سوم بازی‌های پاراالمپیک ۲۰۱۶ در شرایط برگزار خواهد شد که زهرا نعمتی بانوی پرامید کاروان اعزامی کشورمان کار خود را در تیراندازی با کمان آغاز خواهد کرد. به گزارش ایلنا، روز سوم بازی‌های پاراالمپیک ۲۰۱۶ در شرایطی در ریو استارت می‌خورد که زهرا نعمتی که در المپیک هم حاضر بود کار خود را […]

[ad_1]

روز سوم بازی‌های پاراالمپیک ۲۰۱۶ در شرایط برگزار خواهد شد که زهرا نعمتی بانوی پرامید کاروان اعزامی کشورمان کار خود را در تیراندازی با کمان آغاز خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، روز سوم بازی‌های پاراالمپیک ۲۰۱۶ در شرایطی در ریو استارت می‌خورد که زهرا نعمتی که در المپیک هم حاضر بود کار خود را در رشته تیراندازی با کمان در این بازی‌ها آغاز می‌کند. البته به جز زهرا نعمتی، ابراهیم رنجبر، غلامرضا رحیمی، محدثه کهنسال، هادی نوری، سمیه عباسپور و مجید کاکوش دیگر نمایندگان کشورمان هستند که در این رشته با رقبا مسابقه خواهند داد.


در جودو نیز حامد علیزاده و حمزه ندری با  حریفان به مبارزه می‌پردازند. علی محمد یاری، علیرضا قلعه ناصری، احمر اجاق‌لو و هاشمیه متقیان  نمایند‌های دو و میدانی کشورمان در روز سوم خواهند بود و حمزه محمد نیز تنها نماینده وزنه‌برداری کاروان اعزامی در روز سوم خواهد بود.


در تیراندازی نیز معصومه خدابخشی با رقبا به مبارزه خواهد پرداخت.


در بخش مسابقات تیمی نیز تیم والیبال نشسته بانوان کشورمان با آمریکا روبرو خواهد شد و تیم مردان نیز به مصاف چین می‌رود. در بسکتبال با ویلچر  و  فوتبال هفت نفره نیز نمایندگان کشورمان به مصاف با تیم‌های آمریکا خواهند رفت.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس