تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] نماینده رسمی شرکت رنو در ایران در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، با اشاره به برنامه‌های شرکت مادر برای تولید خودرو در ایران گفت: مطابق اطلاعاتی که ما داریم مدیران ارشد این شرکت برای تولید خودروهای رنو داستر، کوئید و سیمبل با همکاری شریک ایرانی خود، برنامه دارند. حسینی ادامه داد: این […]

[ad_1]

نماینده رسمی شرکت رنو در ایران در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، با اشاره به برنامه‌های شرکت مادر برای تولید خودرو در ایران گفت: مطابق اطلاعاتی که ما داریم مدیران ارشد این شرکت برای تولید خودروهای رنو داستر، کوئید و سیمبل با همکاری شریک ایرانی خود، برنامه دارند.


حسینی ادامه داد: این شرکت همواره به دنبال حضور جدی در ایران بوده و علاوه بر صادرات آخرین محصولات خود به دنبال  برنامه‌ریزی برای تولید خودرو در ایران و احداث بزرگ‌ترین مرکز آموزش و آکادمی خود در خاورمیانه،  در شرق تهران است.


وی ادامه داد: رنو تصمیم گرفته که ایران را به عنوان هاب اصلی خود در منطقه تقویت کند. بر همین اساس این مرکز با وسعت ۲۵ هزار متر مربع در حال ساخت است و امیدواریم تا سال آینده به بهره‌برداری برسد.


حسینی با اشاره به اهمیت آموزش و خدمات پس از فروش برای شرکت رنو گفت:در سال ۹۵ تعداد نمایندگی های ما به ۵۰ واحد خواهد رسید اما به دنبال این هستیم به افرادی که دارای سابقه خوبی در بخش تعمیراتی و خدماتی در سراسر کشور هستند تسهیلات بدون بهره اعطا کنیم و واحد آنها را به صورت رایگان تجهیز کنیم.


نماینده  رنو در خصوص حضور نیسان در ایران گفت:با وجود این که مدیریت شرکت رنو و نیسان مشترک است اما سیاست‌های این برند با رنو متفاوت است. شاید علت آن حضور گسترده خودروهای نیسان در آمریکا باشد به همین جهت بعید می دانم نیسان ریسک کند و در این به صورت رسمی فعالیت کند. اما مطابق اطلاعاتی که من دارم اولین محموله از خودروهای این شرکت هفته گذشته ثبت سفارش شده و به کشور وارد خواهند شد.


وی در مورد خودوری جدید رنو در ایران گفت: رنو تلیسمن همزمان با سایر کشورهای منطقه در ایران عرضه خواهد شد و قیمت آن ۱۶۴ میلیون تومان است که مدل فول آپشن آن ۱۷۹ میلیون تومان قیمت گذاری شده و انتظار داریم تا آخر امسال هزار دستگاه از این خوردو را وارد کشور کنیم.  

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس