تاریخ انتشار: ۲۹ مرد ۱۳۹۵

تیم ملی فوتسال کشورمان که به منظور حضور در تورنمنت چهارجانبه تایلند، عازم این کشور شده بود بعدازظهر دیروز بوقت محلی تمرینات خود را برگزار کرد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال،ملی پوشان فوتسال که چهارشنبه شب از ساعت ۲۲:۱۰ تهران را به مقصد بانکوک ترک کرده بودند صبح دیروزپنجشنبه ۲۸ […]


تیم ملی فوتسال کشورمان که به منظور حضور در تورنمنت چهارجانبه تایلند، عازم این کشور شده بود بعدازظهر دیروز بوقت محلی تمرینات خود را برگزار کرد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال،ملی پوشان فوتسال که چهارشنبه شب از ساعت ۲۲:۱۰ تهران را به مقصد بانکوک ترک کرده بودند صبح دیروزپنجشنبه ۲۸ مرداد ماه وارد این کشور شدند و پس از استراحتی کوتاه از ساعت ۱۶ به مدت یک ساعت و ۳۰ دقیقه تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی پیگیری کردند.

گفتنی است، دومین تمرین بازیکنان تیم ملی فوتسال امروز از ساعت ۱۳ تا ۱۴:۳۰ برگزار می شود.

لازم به ذکر است: مهران عالیقدر-محمد طاهری-احمد اسماعیل پور-حسین طیبی-بهروز جعفری-علیرضا صمیمی-سپهر محمدی- فرهاد توکلی-افشین کاظمی-مهدی جاویدی-محمدرضا سنگ سفیدی-قدرت بهادری-میثم برمشوری-اصغر حسن زاده بازیکنان حاضر در این تورنمنت هستند.

گفتنی است، برنامه تورنمنت چهارجانبه فوتسال تایلند به شرح زیر است:

۳۰ مرداد:

در بازی اول تیم ایران به مصاف قرقیزستان می رود و در بازی دوم دو تیم ژاپن و تایلند به رقابت با یکدیگر می پردازند.

۳۱ مرداد:

تیم های ژاپن و قرقیزستان به مصاف هم می روند و سپس دو تیم ایران و تایلند مسابقه می دهند.

یکم شهریور:

تیم‌ها استراحت دارند.

۲ شهریور:

تیم ایران در آخرین بازی خود به مصاف ژاپن و تیم تایلند به مصاف قرقیزستان می روند.

همچنین نشست هماهنگی سرپرستان تیم ها برگزار شد و ایران در بازی برابر قرقیزستان و تایلند با لباس کاملا سفید و در مقابل ژاپن با لباس کاملا قرمز به میدان می رود.

۶٠٣/۶۰۱منبع:ایسکانیوز

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس