تاریخ انتشار: ۲۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] تیم ملی فوتسال کشورمان که به منظور حضور در تورنمنت چهارجانبه تایلند، عازم این کشور شده بود بعدازظهر دیروز بوقت محلی تمرینات خود را برگزار کرد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال،ملی پوشان فوتسال که چهارشنبه شب از ساعت ۲۲:۱۰ تهران را به مقصد بانکوک ترک کرده بودند صبح دیروزپنجشنبه […]

[ad_1]

فوتسال

تیم ملی فوتسال کشورمان که به منظور حضور در تورنمنت چهارجانبه تایلند، عازم این کشور شده بود بعدازظهر دیروز بوقت محلی تمرینات خود را برگزار کرد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال،ملی پوشان فوتسال که چهارشنبه شب از ساعت ۲۲:۱۰ تهران را به مقصد بانکوک ترک کرده بودند صبح دیروزپنجشنبه ۲۸ مرداد ماه وارد این کشور شدند و پس از استراحتی کوتاه از ساعت ۱۶ به مدت یک ساعت و ۳۰ دقیقه تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی پیگیری کردند.

گفتنی است، دومین تمرین بازیکنان تیم ملی فوتسال امروز از ساعت ۱۳ تا ۱۴:۳۰ برگزار می شود.

لازم به ذکر است: مهران عالیقدر-محمد طاهری-احمد اسماعیل پور-حسین طیبی-بهروز جعفری-علیرضا صمیمی-سپهر محمدی- فرهاد توکلی-افشین کاظمی-مهدی جاویدی-محمدرضا سنگ سفیدی-قدرت بهادری-میثم برمشوری-اصغر حسن زاده بازیکنان حاضر در این تورنمنت هستند.

گفتنی است، برنامه تورنمنت چهارجانبه فوتسال تایلند به شرح زیر است:

۳۰ مرداد:

در بازی اول تیم ایران به مصاف قرقیزستان می رود و در بازی دوم دو تیم ژاپن و تایلند به رقابت با یکدیگر می پردازند.

۳۱ مرداد:

تیم های ژاپن و قرقیزستان به مصاف هم می روند و سپس دو تیم ایران و تایلند مسابقه می دهند.

یکم شهریور:

تیم‌ها استراحت دارند.

۲ شهریور:

تیم ایران در آخرین بازی خود به مصاف ژاپن و تیم تایلند به مصاف قرقیزستان می روند.

همچنین نشست هماهنگی سرپرستان تیم ها برگزار شد و ایران در بازی برابر قرقیزستان و تایلند با لباس کاملا سفید و در مقابل ژاپن با لباس کاملا قرمز به میدان می رود.

۶٠٣/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس