تاریخ انتشار: ۱۱ خرد ۱۳۹۵
رمز گشایی از تذكر جدي رهبر انقلاب درخصوص مخالفت با برهم زدن سخنراني ها;

چند روز قبل رهبر معظم انقلاب در دانشگاه امام حسین(ع) با انتقاد از برهم زدن سخنرانی ها و تجمعات تاکید کردند: با هیاهو کردن، جنجال کردن و شعار دادن مخالفم! بنده می‌بینم گاهی افرادی، با یک کسی یا جلسه‌ای مخالفند؛ بنا می‌کنند هیاهو کردن، جنجال کردن و شعار دادن؛ من با این کارها موافق نیستم؛ هیچ فایده‌ای ندارد.

 به گزارش “گذارنیوز” این در حالی است که خبر رسیده، اتاق فکر و عملیات دلواپسان در دستور کار جدید خود و به بهانه مقابله با جریان خودساخته تقابل، قصد داشتند در شب سخنرانی رییس جمهور در مرقد امام(ره) با برهم زدن مراسم و مختل کردن این سخنرانی طبق عادت همیشگی خود تداعی مقابله مردم با رییس جمهور را کلید بزنند!
اطلاع از طراحی دلواپسان و گزارش آن به مقامات ارشد نظام موجب تذکر مجدد رهبری به این محافل شد به طوری که ایشان برای چندمین بار اعلام کردند با این حرکات به شدت مخالفند و این کارها را موجب تضعیف نظام می دانند.
اتاق فکر و عملیات روانی تخریب دولت، پس از شکست سنگین با حضور گسترده مردم در انتخابات مجلس، برنامه های جدیدی را طراحی کرده که از آن جمله، تلاش برای دوقطبی سازی فضای سیاسی کشور، بایکوت خبری دیدارهای مهم رییس جمهور از جمله دیدار با مراجع تقلید، افزایش مطالبات غیرمرتبط به دولت، حاشیه سازی برای برخی از وزرای محبوب و کارآمد، دروغ پردازی علیه کابینه، توهین به رییس جمهور، قلب واقعیت استقبال پرشور مردم در استانهای مختلف کشور از حسن روحانی، پروژه نخ نما شده تقابل و…را می توان اشاره کرد.
به گزارش روزنو،شنیده ها حاکی است، با توجه به تذکر رهبر انقلاب هرگونه تلاش برای چنین اقدامی با مقابله شدید دستگاههای امنیتی مواجه خواهد شد.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس