تاریخ انتشار: ۱۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] آخرین نماینده ایران در روز نخست بازی‌های المپیک مهسا جاور است که از ساعت ۱۶ در مرحله مقدماتی به آب می زند و باید در این مرحله برابر حریفانی از آمریکا، اندونزی، لتونی، دانمارک و آرژانتین مسابقه دهد. با برگزاری مراسم افتتاحیه المپیک ۲۰۱۶ ریو این بازی‌ها رسما از امروز آغاز می‌شود و نمایندگان […]

[ad_1]

آخرین نماینده ایران در روز نخست بازی‌های المپیک مهسا جاور است که از ساعت ۱۶ در مرحله مقدماتی به آب می زند و باید در این مرحله برابر حریفانی از آمریکا، اندونزی، لتونی، دانمارک و آرژانتین مسابقه دهد.

با برگزاری مراسم افتتاحیه المپیک ۲۰۱۶ ریو این بازی‌ها رسما از امروز آغاز می‌شود و نمایندگان ایران در چهار رشته تیراندازی، تنیس روی میز ، دوچرخه‌سواری و قایقرانی به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

به‌ گزارش ‌ایسنا، از بامداد امروز (شنبه) با برگزاری مراسم افتتاحیه  المپیک ۲۰۱۶ ریو این بازی‌ها به صورت رسمی آغاز به کار کرد. در روز نخست این بازی‌ها نمایندگان ایران در چهار رشته تیراندازی، تنیس روی میز ، دوچرخه‌سواری و قایقرانی به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

نجمه خدمتی و الهه احمدی، دو بانوی تیرانداز ایران در رشته تفنگ بادی ۱۰ متر از ساعت ۱۶ مرحله مقدماتی خود در  المپیک ریو را شروع می‌کنند.

این دو که شانس مدال برای کاروان ایران به حساب می آیند در صورت صعود از ساعت ۱۸ وارد رقابت فینال می‌شوند.

در تنیس روی میز نمایندگان ایران امروز مسابقه دارند.

رقابت‌های تنیس روی میز  المپیک ۲۰۱۶ ریو از ساعت ۱۶:۳۰ آغاز می‌شود که ندا شهسواری و نوشاد عالمیان در دور اول به استراحت خوردند و در دور دوم به مصاف حریفانی از بلاروس و اسلوونی می‌روند.

نیما عالمیان نیز باید به مصاف حریفی از آمریکا برود.

از ساعت ۱۷ سه نماینده رکابزن ایران در بخش جاده مسابقه خود را شروع می‌کنند. قادر میزبانی، امیر زرگری و میرصمد پور سیدی، رقابت خود در بخش جاده را از ساعت ۱۷ آغاز خواهند کرد.

آخرین نماینده ایران در روز نخست بازی‌های  المپیک مهسا جاور است که از ساعت ۱۶ در مرحله مقدماتی به آب می زند و باید در این مرحله برابر حریفانی از آمریکا، اندونزی، لتونی، دانمارک و آرژانتین مسابقه دهد.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس