تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، علی باقرزاده در خصوص هدف گذاری باسوادی برای امسال، گفت: امسال طبق موافقت نامه ای که با دولت داریم برای آموزش ۴۲۰ هزار بی‌سواد برنامه ریزی کردیم. رئیس سازمان نهضت سوادآموزی هدف گذاری آموزش و پرورش برای باسواد کردن ۵۰۳ هزار بی‌سواد در استان ها پیش بینی شده است، […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، علی باقرزاده در خصوص هدف گذاری باسوادی برای امسال، گفت: امسال طبق موافقت نامه ای که با دولت داریم برای آموزش ۴۲۰ هزار بی‌سواد برنامه ریزی کردیم.


رئیس سازمان نهضت سوادآموزی هدف گذاری آموزش و پرورش برای باسواد کردن ۵۰۳ هزار بی‌سواد در استان ها پیش بینی شده است، تصریح کرد: تاکنون ۱۶۰ هزار بیسواد تحت پوشش قرار گرفته اند.

 وی خاطرنشان کرد: ۵۰ درصد این تعداد بیسواد مطلق هستند و ۵۰ درصد دیگر نیز از بین افرادی هستند که یا کلاس اول را گذرانده اند و یا تا پایان دوره ابتدایی درس خوانده اند.

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی بیان کرد: در این هدف گذاری برنامه سوادآموزی برای ۶۱ درصد زنان و ۳۹ درصد مردان تعیین شده و ۷۵ درصد زنان و ۲۵ درصد مردان در این برنامه ها مشارکت می کنند.

وی عنوان کرد: اکنون ۱۳ هزار و ۵۰۰ بی سواد اتباع خارجی هدف گذاری شده است که با باسواد کردن ۳ هزار بیسواد طبق قرارداد با کمیساری ها، حدود ۱۶ هزار و ۵۰۰ اتباع خارجی می شوند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس