تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، تیم‌ملی فوتبال کشورمان در دومین دیدار خود در مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه فردا به مصاف چین می‌رود. فدراسیون فوتبال چین برنامه دقیقی را برای هواداران چینی تدارک دیده است تا فشار زیادی را در این دیدار بر شاگردان کی‌روش وارد کند. فدراسیون چین با انتشار […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، تیم‌ملی فوتبال کشورمان در دومین دیدار خود در مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه فردا به مصاف چین می‌رود.


فدراسیون فوتبال چین برنامه دقیقی را برای هواداران چینی تدارک دیده است تا فشار زیادی را در این دیدار بر شاگردان کی‌روش وارد کند.


فدراسیون چین با انتشار بیانیه به هواداران چینی اعلام کرد: هواداران باید در زمان مشخص شده به ورزشگاه بیایند و تمام آن‌ها با لباس‌های یک دست قرمز رنگ حاضر شوند.


در زمان بازی شعارها باید در ۳ بخش: قبل از بازی، حین بازی و در پایان بازی تقسیم شود.


قبل از آغاز دیدار زمانی‌که هر بازیکن وارد زمین می‌شود با فریاد نام او به تشویقش اقدام کنید. در زمان سرود ملی پرچم بزرگ چین در ورزشگاه برافراشته شود.


در حین بازی هواداران شعارهای مختلف هماهنگ شده را سر دهند. در پایان بازی هواداران سرود سنتی چین با نام «سرزمین مادری پیروز باد» را سر دهند و پرچم‌های قرمز را به اهتزار درآورند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس