تاریخ انتشار: ۲۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] حمید منوچهری، گوینده، دوبلور گفت : برنامه‌های «صبح جمعه» و «عصر جمعه» تکرارشدنی نیستند. حمید منوچهری، گوینده، دوبلور و کارگردان رادیو با حضور در بخش «خاطره بازی» برنامه «خانواده یک» به بیان خاطرات کودکی خود پرداخت. حمید منوچهری با حضور در برنامه «خانواده یک» و در بخش «خاطره بازی »به دوران کودکی خود اشاره […]

[ad_1]

حمید منوچهری، گوینده، دوبلور گفت : برنامه‌های «صبح جمعه» و «عصر جمعه» تکرارشدنی نیستند.

حمید منوچهری، گوینده، دوبلور و کارگردان رادیو با حضور در بخش «خاطره بازی» برنامه «خانواده یک» به بیان خاطرات کودکی خود پرداخت.

حمید منوچهری با حضور در برنامه «خانواده یک» و در بخش «خاطره بازی »به دوران کودکی خود اشاره کرد و گفت: در امیریه به دنیا آمدم و تا ۱۲ سالگی در آنجا زندگی کردیم اما به دلیل شغل پدرم، زندگی در شهرستان های بسیاری را تجربه کردیم.

وی با اشاره به بازی های دوران کودکی خود، افزود: در گذشته غالب بازی ها فیزیکی بود و نیاز به تحرک بدنی داشت به همین دلیل شادابی و طراوت بسیاری در کودکان ایجاد می شد اما امروزه بازی ها به رایانه و تبلت محدود شده اند. این همه تأکید بر بازی های رایانه ای مشکلات و آسیب های بسیار را ایجاد کرده و منشاء گرفتاری های متعددی است.

کارگردان باسابقه رادیو در ادامه به پیشینه کاری خود اشاره و اظهار کرد: پس از انقلاب نیز کار در رادیو را به سبک پیشکسوتان خود ادامه دادیم تا اینکه توانسته ایم به ایده ای نو برسیم و با استفاده از افراد حرفه ای و کاربلدی که در آن دوران جزو نیروهای جوان محسوب می شدند، برنامه های موفقی مانند «صبح جمعه» و «عصر جمعه» تولید کنیم که به گفته آمار رسمی بولتن سنجش افکار عمومی صداوسیما، بالغ بر ۸۳ درصد شنونده داشتند.

وی عشق را مهمترین فاکتور برای کار رادیویی دانست و تصریح کرد: در رادیو هر روز اتفاقی تازه و نو رخ می دهد که همین موضوع کار در رادیو را جذاب کرده است. اما باید دانست در کنار تمام زیبایی ها، سختی های بسیار نیز دارد.

منوچهری در بخش دیگری، بزرگترین شانس زندگی خود را داشتن دوستان خوب دانست و گفت: دوستی برای من اتفاقی قابل احترام است و به همین دلیل همواره قدر دوستانم را دانسته و هرگز قطع کننده دوستی نبودم. داشتن دوستان خوب زمینه ساز اتفاقات مثبت در زندگی هر فردی است.

وی در پایان با تأکید بر لزوم حفظ حس دوستی در خانواده ها، خاطرنشان کرد: مهر و محبت زن خانواده ضامن موفقیت مرد و ارتقای کیفیت زندگی خانواده است.

برنامه «خانواده یک» به تهیه کنندگی«مصطفی شریفی» هر روز ساعت ۱۱ از شبکه اول سیما پخش می شود.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس