تاریخ انتشار: ۰۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس زندان شهرستان فسا از توابع استان فارس گفت: برق این زندان که از ساعت پنج بعدازظهر روز ششم مردادماه جاری بر اثر بارندگی های شدید قطع شده، پس از سپری شدن بیش از ۲۴ ساعت هنوز وصل نشده و همچنان این ندامتگاه در خاموشی است. محسن انصاری، روز پنجشنبه در گفت و گو […]

[ad_1]

رئیس زندان شهرستان فسا از توابع استان فارس گفت: برق این زندان که از ساعت پنج بعدازظهر روز ششم مردادماه جاری بر اثر بارندگی های شدید قطع شده، پس از سپری شدن بیش از ۲۴ ساعت هنوز وصل نشده و همچنان این ندامتگاه در خاموشی است.

محسن انصاری، روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به این که ۸۰۰ زندانی در این ندامتگاه نگهداری می شوند ما دچار یک بحران جدی شده ایم و اگر هر چه زودتر این مشکل برطرف نشود برای کنترل زندانیان با مشکل مواجه خواهیم شد.

رئیس اداره برق شهرستان فسا، علت قطع برق زندان این شهرستان را شکسته شدن پایه برق و ترانس موجود در محدوده این زندان بیان کرد و گفت: برای وصل مجدد برق این مکان در تلاش هستیم.

منصور کاظمی، کمبود امکانات و نیروی انسانی را از عمده مشکلات فرآروی این اداره ذکر کرد و افزود: بر اثر بارندگی های شدید چهارشنبه شب (ششم مرداد) برق بیش از ۵۰ منطقه شهری و ۴۰ منطقه روستایی این شهرستان قطع شد که تاکنون برق بیش از ۷۰ درصد از این مناطق وصل شده است.

شهرستان فسا در فاصله ۱۳۰ کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع شده است. 

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس