تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] تیم ملی والیبال آرژانتین با شکست مقابل برزیل در مرحله یک چهارم نهایی بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو، از گردونه این رقابت ها کنار رفتند و به مقام پنجم مشترک رسیدند. به گزارش ایسکانیوز، در آخرین مسابقه مرحله یک چهارم نهایی المپیک ریو، تیم های برزیل و آرژانتین به مصاف هم رفتند که این […]

[ad_1]

تیم ملی والیبال آرژانتین با شکست مقابل برزیل در مرحله یک چهارم نهایی بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو، از گردونه این رقابت ها کنار رفتند و به مقام پنجم مشترک رسیدند.

به گزارش ایسکانیوز، در آخرین مسابقه مرحله یک چهارم نهایی المپیک ریو، تیم های برزیل و آرژانتین به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با پیروزی سه بر یک میزبان به پایان رسید.

شاگردان خولیو ولاسکو در این مسابقه فقط در ست دوم با نتیجه ۲۵ بر ۱۷ حریف خود را شکست دادند اما برزیل در ست های اول، سوم و چهارم با امتیازات ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۳ مقابل حریف خود به پیروزی رسید.

با این نتیجه آرژانتین از گردونه مسابقات کنار رفت اما برزیل باید در مرحله نیمه نهایی به مصاف روسیه برود تا فینال المپیک ۲۰۱۲ لندن تکرار شود.

در المپیک لندن این دو تیم به مصاف هم رفته بودند که روس ها با درخشش دیمیتری موزرسکی با نتیجه سه بر دو حریف خود را شکست دادند و به مدال طلا دست یافتند.

۶۰۴/۶٠١

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس