تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] در ادامه سیاست‌های خصمانه مقامات آمریکایی علیه کشورمان یک کمیته فرعی در مجلس نمایندگان آمریکا طرح موسوم به قانون تحریم‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را مورد بحث و بررسی قرار داد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، کمیته فرعی تروریسم، منع گسترش تسلیحات و تجارت در مجلس نمایندگان آمریکا روز سه‌شنبه قانون تحریم‌های […]

[ad_1]

در ادامه سیاست‌های خصمانه مقامات آمریکایی علیه کشورمان یک کمیته فرعی در مجلس نمایندگان آمریکا طرح موسوم به قانون تحریم‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را مورد بحث و بررسی قرار داد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، کمیته فرعی تروریسم، منع گسترش تسلیحات و تجارت در مجلس نمایندگان آمریکا روز سه‌شنبه قانون تحریم‌های سپاه پاسداران ایران را مورد بررسی قرار داد که به موجب آن وزارت خزانه‌داری باید طی ۳۰ روز گزارشی را درباره اینکه آیا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک نهاد تروریستی است و اهداف دیگری دارد، به این کمیته فرعی ارائه دهد که به صورت غیرمحرمانه خواهد بود اما ممکن است حاوی یک ضمیمه طبقه‌بندی شده (محرمانه) باشد چرا که لازم است از افشای اطلاعات حساس و محرمانه جلوگیری شود.

بر اساس گزارش پایگاه امنیتی کمیته فرعی تروریسم و منع گسترش تسلیحات مجلس نمایندگان، این قانون در صورت به تصویب رسیدن همچنین این پرسش را مطرح می‌کند که آیا هیأت مدیره نهادی که توسط امضای سپاه پاسداران یا توسط نمایندگان و نهادهای تحت کنترل اعضای سپاه اداره می‌شوند، یک نهاد تحت کنترل جمهوری اسلامی ایران محسوب می‌شوند یا نه.

به گزارش ایسنا، مقامات آمریکا همواره با طرح ادعاهای بی‌اساس و خصمانه خود علیه ایران و نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تلاش می‌کنند تا ایران را برای وقوع ناآرامی‌های بسیار مقصر جلوه دهند در حالی که عامل ایجاد و تداوم این وقایع هستند. آنها تلاش می‌کنند تا با منحرف کردن توجه جامعه بین‌الملل نسبت به حقایق و گرفتن انگشت اتهام خود به سمت تهران، ایران را به هر نحوی تحت فشار قرار دهند.

۲۰۶/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس