تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در سفر دو روزه به استان کرمان در جمع خبرنگاران گفت: پیرو سفرهای استانی در خصوص پیگیری طرح‌های اقتصاد مقاومتی در جنوب کرمان حضور پیدا کردیم و از شهرستان جیرفت، قلعه گنج و رودبار جنوب بازدید خواهیم داشت. او با اشاره به برگزاری جلسه […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در سفر دو روزه به استان کرمان در جمع خبرنگاران گفت: پیرو سفرهای استانی در خصوص پیگیری طرح‌های اقتصاد مقاومتی در جنوب کرمان حضور پیدا کردیم و از شهرستان جیرفت، قلعه گنج و رودبار جنوب بازدید خواهیم داشت.


او با اشاره به برگزاری جلسه اقتصاد مقاومتی در این مناطق افزود: طرح‌ها و برنامه‌هایی که اجرایی شده است بررسی شده و همچنین طرح‌هایی که با مانع مواجه هستند، در سطح ملی مورد بررسی قرار خواهند گرفت.


رحمانی فضلی همچنین در خصوص برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، شوراها و میان دوره‌ای مجلس اظهار کرد: با توافقی که با شورای نگهبان صورت گرفته ۲۲ اردیبهشت ماه سال آینده این انتخابات برگزار خواهد شد و با برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های انجام شده انتخابات خوبی پیش رو خواهیم داشت.


بنا براین گزارش وزیر کشور، استاندار کرمان و جمعی از مسئولان هم اکنون جیرفت را به مقصد شهر نمونه اقتصاد مقاومتی قلعه گنج ترک کردند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس