تاریخ انتشار: ۱۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] طی جلسه ای با حضور شهردار ، رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر جاورسیان با مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی و مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان خنداب موارد مربوط به آب و فاضلاب این شهر مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و […]

[ad_1]

طی جلسه ای با حضور شهردار ، رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر جاورسیان با مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی و مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان خنداب موارد مربوط به آب و فاضلاب این شهر مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی در این جلسه پس از  طرح خواسته های شهروندان شهر جاورسیان توسط اعضاء شورای این  شهرمبین صحاف کاشانی طی ارائه گزارش عملکردی از فعالیت امور آبفا خنداب از ابتدای تحویل خدمات آب و فاضلاب شهر جاورسیان در این شهر گفت:اصلاح و بازسازی ۵ کیلومتر از شبکه توزیع آب  ، اصلاح ۲۷۴ فقره انشعابات، نصب۷۵۸ فقره  انشعابات بلاتکلیف (اعم از بدون کنتور ،کنتور خراب ،فروخته شده توسط آبفا روستایی ) ، فروش ۵۶ فقره انشعاب ، استقرار سامانه ۱۲۲ بصورت مجزا  و اکیپ اتفاقات شهر جاورسیان  و همچنین استقرار اداره آب و فاضلاب این شهر ازجمله اقداماتی ست که  پس از تحویلتاسیسات آب و فاضلاب جاورسیان انجام شده است.

در ادامه جلسه  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ضمن تشکر از زحمات همکاران و شورای شهرجاورسیان نظرات مطرح شده در جلسه را  جمع بندی و راه حل های مناسب را  ارائه نمود.

حفر و تجهیز یک حلقه چاه آب و انجام ۳ کیلومتر اصلاح شبکه آبرسانی شهر جاورسیان از جمله مصوبات این جلسه بود.

در پایان جلسه شهردار ، رئیس شورای شهر و رئیس شورای اسلامی  جاورسیان با تقدیم لوح سپاس از مدیر امور آبفا شهرستان خنداب و واحد مشترکین این شهرتقدیر نمودند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس