تاریخ انتشار: ۲۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سفیر نروژ و هیات همراه امروز در کرمان درباره نیازهای پناهندگان با مسئولین تبادل نظر کردند. به گزارش ایلنا، اودلیزنورهایم گفت: بازدید از پروژه‌های سازمان پناهندگی نروژ و دولت ایران درمهمانشهرهای پناهندگان و بررسی نیاز آنها اولویت سفر وی و جانشین سفیر کشور سوئد و رئیس کشوری سازمان پناهندگی نروژی به کرمان است. […]

[ad_1]

سفیر نروژ و هیات همراه امروز در کرمان درباره نیازهای پناهندگان با مسئولین تبادل نظر کردند.

به گزارش ایلنا، اودلیزنورهایم گفت: بازدید از پروژه‌های سازمان پناهندگی نروژ و دولت ایران درمهمانشهرهای پناهندگان و بررسی نیاز آنها اولویت سفر وی و جانشین سفیر کشور سوئد و رئیس کشوری سازمان پناهندگی نروژی به کرمان است.


اودلیز نورهایم با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی برآموزش کودکان پناهنده گفت: حوزه آموزش و اشتغال بکار پناهندگان نیازمند به کار و حمایت بیشتر ایران است تا کودکان پناهنده در آینده به راه‌های نادرست و به سمت تروریسیم کشیده نشوند.


 مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری گفت: بالغ بر ۳۰۰ هزار اتباع و مهاجر افغان دراستان کرمان هستند که بیشتر آنها در مهمانشهرهای رفسنجان بردسیر و مناطق حاشیه ای شهر حضور دارند.


شمس الدینی با اشاره به افزایش ۳۰ درصدی مهاجران افزود: برای اسکان مهاجران نیاز به احداث هزار واحد سرپناه در مهمانشهر رفسنجان است و برای فراهم آمدن شرایط  تحصیل اتباع قانونی و غیر قانونی باید ۲۰۰ مدرسه ۶ کلاسه ساخته شود.


بیش از ۳۰۰ هزار تبعه افغان در مهمانشهرها و مناطق حاشیه ایی استان کرمان زندگی می‌کنند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس