تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در جلسه امروز خود مطالبات فرهنگیان و مشکلات مربوط به آموزش و پرورش را مورد بررسی قرار داد. حجت الاسلام و المسلمین علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این مطلب اظهار کرد: عدم تخصیص اعتبارات لازم برای مطالبات فرهنگیان و هم‌چنین پاداش بازنشستگی آنان همچنان به عنوان […]

[ad_1]

کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در جلسه امروز خود مطالبات فرهنگیان و مشکلات مربوط به آموزش و پرورش را مورد بررسی قرار داد.

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این مطلب اظهار کرد: عدم تخصیص اعتبارات لازم برای مطالبات فرهنگیان و هم‌چنین پاداش بازنشستگی آنان همچنان به عنوان یک مشکل مطرح است.

این عضو هیأت رئیسه کمیسیون  آموزش افزود:‌عدم پرداخت سرانه مدارس ، عدم تخصیص اعتبارات نوسازی و مشکلات حق التدریسی ها از جمله مسائلی است که موجب شده مجلس به این موضوع ورود کند.

وی تصریح کرد: امروز در جلسه کمیسیون که با حضور مسئولین سازمان برنامه و بودجه برگزار شد ، این مشکلات مطرح گردید تا این سازمان در این موارد تحرک بیشتری داشته باشد.

سلیمی در پایان اظهار کرد: مسئولان حاضر در جلسه قول دادند تا در آینده نزدیک بخشی از این مطالبات را پرداخت کنند، در واقع امروز اراده مجلس این است که این مسائل با جدیت دنبال شود و امیدواریم به نتایج خوبی برسد.

انتهای پیام  

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس