تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] اعضای شورای شهر تهران صبح امروز به مشکلات اهالی منطقه چهار رسیدگی کردند. به گزارش ایسنا، رضا قرائی دبیر دبیران شورایاری منطقه چهار با ارائه گزارشی درباره وضعیت شورایاران در منطقه چهار گفت: شورایاران درخواست جمع آوری دکل‌های برق فشار قوی را دارند؛ چرا که متاسفانه در حال حاضر دکل برق فشار قوی در […]

[ad_1]

اعضای شورای شهر تهران صبح امروز به مشکلات اهالی منطقه چهار رسیدگی کردند.

به گزارش ایسنا، رضا قرائی دبیر دبیران شورایاری منطقه چهار با ارائه گزارشی درباره وضعیت شورایاران در منطقه چهار گفت: شورایاران درخواست جمع آوری دکل‌های برق فشار قوی را دارند؛ چرا که متاسفانه در حال حاضر دکل برق فشار قوی در برخی مناطق مسکونی قرار گرفته است.

وی با اشاره به اهمیت گسترش خطوط BRT و مترو گفت: متاسفانه مرکز توان افزایی معتادان در منطقه چهار قرار دارد که خواهان جمع آوری هر چه سریعتر این مرکز از سطح منطقه هستیم.

به گزارش ایسنا، در ادامه بهاری شهردار منطقه چهار با اشاره به مشکلات مردم این منطقه گفت: متاسفانه در گذشته برخی از شهروندان تعدادی ملک در حریم منطقه چهار خریداری کردند و سند مالکیت نیز در حریم گرفتند این در حالیست که این اتفاق قبل از انقلاب رخ داده و حالا املاک آنها در پهنه فضای سبز قرار دارد و آنها نیز خواهان ساخت و ساز در این مناطق هستند که باید مدیریت شهری هر چه زودتر وارد شود.

در ادامه مرتضی طلائی رئیس ستاد شورایاران با بیان اینکه متاسفانه برخی یک ذهنیت غلط در ذهن مردم ایجاد کرده‌اند که شهرداری اقدام به جمع آوری و ساماندهی معتادان در محله حکیمیه می‌کند گفت: این در حالیست که این مرکز کمپ ترک اعتیاد نیست بلکه مرکز توان افزایی است و باید ذهنیت مردم تغییر کند.

به گزارش ایسنا، با وجود آنکه تعداد زیادی از اعضای شورای شهر درخواست بیان نقطه نظرات خود را پیرامون گزارش دبیر دبیران شورایاری منطقه چهار داشتند اما مهدی چمران به دلیل دیر آمدن اعضا و عقب ماندن از بررسی دستور جلسات از ارائه وقت خودداری کرد و در پاسخ به اعتراضات محمد سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی گفت: شما نیم ساعت دیر آمدید و جلسه با تاخیر شروع شد و نمی‌توانیم اجازه صحبت کردن به دیگران بدهیم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس