تاریخ انتشار: ۲۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضو فراکسیون شاهد از بررسی طرح تحقیق و تفحص از بنیاد شهید در فراکسیون متبوع خود خبر داد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم ،محمود صادقی عضو فراکسیون شاهد با بیان اینکه طرح تحقیق و تفحص از بنیاد شهید ناتمام مانده است ، اظهار کرد: این طرح و نتایج به دست آمده در […]

[ad_1]

عضو فراکسیون شاهد از بررسی طرح تحقیق و تفحص از بنیاد شهید در فراکسیون متبوع خود خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم ،محمود صادقی عضو فراکسیون شاهد با بیان اینکه طرح تحقیق و تفحص از بنیاد شهید ناتمام مانده است ، اظهار کرد: این طرح و نتایج به دست آمده در فراکسیون شاهد بررسی می‌شود.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه کمیته‌ای به ریاست امیر خجسته نماینده مردم همدان در مجلس نهم، طرح تحقیق و تفحص از بنیاد شهید را بررسی می‌کرد هنوز به جمع‌بندی کامل جهت ارائه گزارش در این باره در صحن علنی نرسیده است، لذا بر اساس بند ۲۳۶ آئین‌نامه داخلی مجلس فراکسیون شاهد می‌تواند طرح تحقیق و تفحص را ادامه بدهد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به دیدار اخیر اعضای فراکسیون شاهد با علی لاریجانی رئیس مجلس اشاره کرد و گفت: در این جلسه رئیس مجلس نیز اعلام کرد طبق آیین‌نامه داخلی پارلمان فراکسیون شاهد نیز می‌تواند به این موضوع ورود کند.

۲۰۵/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس