تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرمایه گذاری در کدام حوزه بهترین راه برای یافتن سودی مناسب در آینده خواهد بود ؟ سرمایه گذاری  همیشه دغدغه های خاص خود را در قشر های مختلف جامعه داشته است. به گزارش ایسکانیوز، یکی از بهترین روش های برای سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری در بخش مسکن است مسکن همیشه طرفداران بسیار زیادی […]

[ad_1]

سرمایه گذاری در کدام حوزه بهترین راه برای یافتن سودی مناسب در آینده خواهد بود ؟ سرمایه گذاری  همیشه دغدغه های خاص خود را در قشر های مختلف جامعه داشته است.

به گزارش ایسکانیوز، یکی از بهترین روش های برای سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری در بخش مسکن است مسکن همیشه طرفداران بسیار زیادی داشته است.

شما برای سرمایه گذاری های خود می توانید از سرمایه گذاری برای خرید ویلا و زمین اقدام کنید.

هم اکنون خرید و فروش زمین در شمال به عنوان یکی از بهترین روش ها برای سرمایه گذاری در بخش مسکن می باشد . همچنین از دیگر موضوعاتی که در صنعت ساختمان مورد توجه قرار گرفته است خرید و فروش ویلا مازندران است . شهر مازندران به دلیل داشتن طبیعت بسیار زیبا توانسته به عنوان یکی از بهترین گزینه های برای سرمایه گذاری در ایران تبدیل شود .

از شهر های بسیار پر طرفدار برای سرمایه گذاری می توان به شهر نوشهر اشاره کرد .

تاریخ منطقه نوشهر – چالوس ورق می خورد وما شاهد تحولات ودگرگونی های ملموس دراین منطقه می باشیم گفتیم که اینجا جایی است که از جنگل تا دریا را پیاده می توان پیمود گفتیم که اینجا نزدیکترین نقطه به تهران بزرگ و کرج می باشد وگفتیم که اینجاعروس ایران و ایرانیان می باشد گفتیم که اینجا توسط اتوبان تهران – چالوس – نوشهر واتوبان دماوند به منطقه نور به تهران بزرگ نزدیک و نزدیکتر می شود و گفتیم که در حال حاضر شهر بندری نوشهر منطقه ویژه اقتصادی می باشد یعنی تنها یک پله مانده به منطقه آزاد تجاری و اقتصادی و گفتیم که فرودگاه نوشهر روزانه از نوشهر به تهران ونوشهر به شیراز ونوشهر به اهواز ونوشهربه مشهد و بالعکس را در نوشهر فراهم می کند که شما را از راه هوا واز بالای کوه ها وجنگل ها به اینجا هدایت خواهد نمود واینک می گوییم که تا پایان سال جاری ساخت آزاد راه تهران – شمال به پایان رسیده و آماده بهره برداری می‌شود و با اجرای آن ۷۰ کیلومتر مسیر تهران شمال کاهش می‌یابد وهزینه ای بالغ بر ۷۵۰۰ میلیارد تومان ساخت آزادراه تهران – شمال که برای سریعتر تکمیل شدن وآماده شدن اتوبان تهران چالوس – نوشهر انجام شد تا اینکه جهانیان بتوانند از طریق فرودگاه مهرآباد از اروپا و استرالیا وکشورهای حوزه خلیج فارس وکشورهای عرب به ایران سفر نموده و از طریق این بزرگراه عظیم خود را به بهشت خاورمیانه و عروس غرب مازندران برسانند تا فرصت باقی است برای سرمایه گذاری در این بهشت زیبا و تماشایی سرمایه گذاری نمایید وشانس خود را امتحان کنید.

در صورت نیاز به مشاوره برای خرید یا فروش ویلا با استخر و فروش ویلادرمازندران به سایت http://www.sazehgostareshomal.com/ مراجعه کنید.
شرکت سازه‌گستر شمال، مجموعه‌ای از به‌روزترین فروش زمین در شمال و ویلاهاوزمین ها را در شمال کشور و فروش ویلا مازندران تا محمود آباد برای فروش به مشتریانی که به‌دنبال محلی برای سرمایه‌گذاری هستند، فراهم کرده است.

۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس