تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] محمد مهدی برومندی، عضو هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان، گفت: این هیأت اظهارات کذب یکی از نمایندگان درباره بازداشت یک عضو تیم همراه ظریف در سفر به ترکیه را بررسی می‌کند. به گزارش ایسنا، برومندی افزود: قطعا نمایندگان باید در یک چارچوب نظام‌مند و قانومند حرکت کنند و در همین چارچوب تعامل قوا، پیگیری […]

[ad_1]

محمد مهدی برومندی، عضو هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان، گفت: این هیأت اظهارات کذب یکی از نمایندگان درباره بازداشت یک عضو تیم همراه ظریف در سفر به ترکیه را بررسی می‌کند.

به گزارش ایسنا، برومندی افزود: قطعا نمایندگان باید در یک چارچوب نظام‌مند و قانومند حرکت کنند و در همین چارچوب تعامل قوا، پیگیری مطالبات مردم و اظهارنظرهای خود را مطرح کنند. اینها نکاتی است که نمایندگان باید در جهت مصالح کشور رعایت کنند.

او با اشاره به سخنان کذب یکی از نمایندگان درباره بازداشت یک عضو تیم همراه وزیر امور خارجه در سفر به ترکیه، گفت: اگر در هیأت نظارت تشخیص دهیم که مواردی از این دست مشکلاتی را برای کشور ایجاد می‌کنند و مواردی که خلاف امنیت کشور باشد، حتما از مکانیسم‌های قانونی‌ای که در دست داریم، استفاده می‌کنیم و هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان به آن ورود خواهد کرد. برومندی در پایان تأکید کرد: البته با توجه به اهمیت این موضوع، هیأت رئیسه مجلس نیز می‌تواند نسبت به آن ورود و موضوع را بررسی کند.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس