تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] دبیر شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان از بررسی جزئیات ائتلاف و نحوه حضور در انتخابات در جلسه شورای عالی اصلاح‌طلبان خبر داد. کریم عابدی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، اظهار داشت: در جلسه گذشته شورای هماهنگی بعد از بحث‌های فراوان، درباره کلیت اینکه در شورای هماهنگی در قالب شورای سیاست‌گذاری به فعالیت خود ادامه دهد، […]

[ad_1]

دبیر شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان از بررسی جزئیات ائتلاف و نحوه حضور در انتخابات در جلسه شورای عالی اصلاح‌طلبان خبر داد.

کریم عابدی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، اظهار داشت: در جلسه گذشته شورای هماهنگی بعد از بحث‌های فراوان، درباره کلیت اینکه در شورای هماهنگی در قالب شورای سیاست‌گذاری به فعالیت خود ادامه دهد، بحث شد و این موضوع با اکثریت آرا تصویب شد و در جلسه اخیر نیز درباره جزئیات این ائتلاف و نحوه حضور در انتخابات صحبت می‌کنیم.


او درباره مطالبی که درباره اختلاف دیدگاه در شورای هماهنگی مطرح می‌شود، گفت: هم انجمن اسلامی معلمان و هم سایر گروه‌هایی که اختلاف نظر جدی دارند، در ترکیب شورای عالی حضور خواهند داشت.


عابدی با بیان اینکه دیدار با آقای خاتمی و سایر بزرگان در دستور کار ماست، تصریح کرد: ورود به مصادیق در انتخابات ریاست جمهوری آینده گفت به‌طور خاص ورود به بحث انتخابات نداشتیم، اما تا آنجا که اطلاع دارم تا امروز در مجموعه اصلاح‌طلبان جز آقای روحانی کسی را بررسی نکردند.


او درباره فعالیت شورای هماهنگی در سایر استان‌ها تاکید کرد: استان‌ها فعالیت خود را دارند اما تا تشکیل مرحله جدید شورای عالی و معرفی ساختارهای جدید این مسئله طول می‌کشد. در ساختارهای موجود قرار نیست استان‌ها فعالیت نکنند و سیاست کلی برای حضور در انتخابات مجلس در این دوره هم دستور کار خواهد بود و دخالت از مرکز در استان‌ها و حوزه‌ها به حداقل می‌رسد.


دبیر شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان افزود: در حال حاضر نوزده حزب و تشکل اصلاح‌طلب عضو این شورا هستند و سازمان عدالت و آزادی هم ناظر هستند. به طور رسمی درخواست جدیدی دریافت نکردیم که عضو جدیدی به شورا اضافه شود یا خودشان پیگری نکردند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس