تاریخ انتشار: ۳۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] جلسه کمیسیون دائمی هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست دکتر میرزاده و با حضور اعضا برگزار شد. به گزارش ایسکانیوز، در این جلسه تراز مالی و عملکرد و بودجه سال ۹۴ دانشگاه آزاد اسلامی بررسی و پس از قرائت گزارش توسط معاونت های اداری مالی،برنامه ریزی و امور اقتصاد دانش بنیان، خزانه دار […]

[ad_1]

جلسه کمیسیون دائمی هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست دکتر میرزاده و با حضور اعضا برگزار شد.

به گزارش ایسکانیوز، در این جلسه تراز مالی و عملکرد و بودجه سال ۹۴ دانشگاه آزاد اسلامی بررسی و پس از قرائت گزارش توسط معاونت های اداری مالی،برنامه ریزی و امور اقتصاد دانش بنیان، خزانه دار دانشگاه،حسابرس هیات امنا،تراز مالی و بودجه و عملکرد ۱۳۹۴ دانشگاه تصویب شد و جهت ارائه جامع تر به هیات امنای مرکزی ، مقرر شد ملاحظات مطرح شده در جلسه در کارگروهی بررسی و گزارش آن جهت ارائه در هیات امنای مرکزی تدوین شود.

همچنین در این جلسه عضویت عاملین خزانه دار (واحدهای دانشگاهی که عامل خزانه دار دارند) در کمیسیون معاملات واحدها مطرح و به تصویب اعضا رسید.

الحاق تبصره ای به آیین نامه مالی معاملاتی دانشگاه آزاد اسلامی از دیگر مصوبات این جلسه بود که به موجب آن مقرر شد، علاوه بر موارد قابل قبول ضمانت در این آیین نامه نظیر (سفته و ضمانت نامه بانکی)، چک نیز افزوده شود که در این صورت تصویب کمیسیون معاملات مرکزی دانشگاه الزامی است.

تاسیس واحد برون مرزی در گرجستان و همچنین پیشنهاد واحد افغانستان در جهت سیاست تعدیل شهریه در این واحد نیز از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود که با اکثریت آرا به تصویب رسید.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس