تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] نایب رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران از عدم صدور پایان کار برای “مجتمع تجارت فردوسی” به دلیل تخلفات ساختمانی خبر داد. محمدمهدی تندگویان در گفت‌وگو با ایسنا، درخصوص آخرین وضعیت مجتمع تجارت جهانی فردوسی که به دلیل نقص موارد ایمنی از فعالیت آن جلوگیری شده بود، گفت: نظام فنی ـ مهندسی […]

[ad_1]

نایب رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران از عدم صدور پایان کار برای “مجتمع تجارت فردوسی” به دلیل تخلفات ساختمانی خبر داد.

محمدمهدی تندگویان در گفت‌وگو با ایسنا، درخصوص آخرین وضعیت مجتمع تجارت جهانی فردوسی که به دلیل نقص موارد ایمنی از فعالیت آن جلوگیری شده بود، گفت: نظام فنی ـ مهندسی در آخرین مکاتبه خود ایمنی این سازه را تایید کرده و بنا به استناد نامه این سازمان موضوع عدم ایمنی این سازه مرتفع شده است.

نایب رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران با بیان اینکه موضوع تخلفات این مجتمع تجاری همچنان پابرجاست و پرونده در شهرداری منطقه در حال بررسی است، گفت: هنوز منطقه ۱۲ به دلیل پابرجا بودن تخلفات ساختمانی این پروژه همچون عدم تامین پارکینگ، پایان کاری برای این ساختمان صادر نکرده است اما با توجه به نامه نظام فنی – مهندسی، مشکل ایمنی این سازه مرتفع شده است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس