تاریخ انتشار: ۲۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضو هیئت بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین از بررسی الگوی قراردادهای نفتی در جلسه هفته آینده این هیئت خبر داد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم سیدسعید حیدری‌طیب با اشاره به بررسی الگوی قراردادهای نفتی در این هیئت گفت: الگوی جدید قراردادهای نفتی پس از اصلاح در هیئت دولت به هیئت […]

[ad_1]

عضو هیئت بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین از بررسی الگوی قراردادهای نفتی در جلسه هفته آینده این هیئت خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم سیدسعید حیدری‌طیب با اشاره به بررسی الگوی قراردادهای نفتی در این هیئت گفت: الگوی جدید قراردادهای نفتی پس از اصلاح در هیئت دولت به هیئت بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین ارجاع شده است.

وی با بیان اینکه کارگروه بررسی قراردادهای نفتی اعلام داشته اصلاحات انجام شده در الگوی قراردادهای نفتی در جهت خواسته‌های مقام معظم رهبری بوده است، ادامه داد: در جلسه آتی هیئت بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین این الگوی قراردادهای نفتی را بررسی می‌‌کند.

عضو هیئت بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین از برگزاری جلسه این هیئت برای بررسی قراردادهای نفتی در هفته آینده خبر داد و اظهار کرد: این الگوی اصلاح شده در جلسه دوشنبه ۵ مهرماه هیئت بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین بررسی و نتایج آن به رئیس مجلس ارائه می‌شود.

۲۰۶/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس