تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] جوانان قرمزپوش موفق شدند آبی پوشان را با شکستی سنگین بدرقه کنند. به گزارش ایلنا، دربی جوانان تهران با برتری پرگل قرمزهای پایتخت به پایان رسید. پرسپولیسی ها با هدایت عبدالله نژاد موفق شدند در حالیکه نیمه اول را با برتری دو بر صفر به پایان رسانده بودند، در نیمه دوم نیز بازی را […]

[ad_1]

جوانان قرمزپوش موفق شدند آبی پوشان را با شکستی سنگین بدرقه کنند.

به گزارش ایلنا، دربی جوانان تهران با برتری پرگل قرمزهای پایتخت به پایان رسید. پرسپولیسی ها با هدایت عبدالله نژاد موفق شدند در حالیکه نیمه اول را با برتری دو بر صفر به پایان رسانده بودند، در نیمه دوم نیز بازی را با نتیجه سه بر یک به نفع خود تمام کنند تا پرسپولیس برنده دربی جوانان باشد.


*سینا مهدوی، ارسلان آزادی و محمد نوری گلزنان تیم پرسپولیس در این دیدار بودند و تنها گل استقلال را پویا بالی به ثمر رساند.


*قنبرپور و ورمزیار مدیران آکادمی دو باشگاه در ورزشگاه حاضر بودند.*سیاوش اکبرپور سرمربی استقلال در کنار خط بارها نسبت به عملکرد ضعیف بازیکنان خود واکنش نشان داد و با صدای بلند آنها را مورد خطاب قرار داد.


*اولین دربی در حالی به نفع قرمزها به پایان رسید که روز چهارشنبه نیز دربی امیدها برگزار خواهد شد و نبرد سنتی سرخابی ها در لیگ برتر نیز ۲۶ شهریور برگزار می شود.


*نزدیک به ۳۰۰ هوادار با حضور در این ورزشگاه، نظاره گر دربی جوانان سرخابی های پایتخت شدند که بیشتر آنها را اعضای کانون هواداران دو باشگاه تشکیل می دهند.


*سیاوش اکبرپور سرمربی تیم جوانان استقلال است و عبدالله نژاد به عنوان سرمربی پرسپولیس فعالیت می کند.


*صادق ورمزیار و مصطفی قنبرپور که مدیران آکادمی سرخابی های پایتخت هستند از نزدیک نظاره گر این دیدار هستند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس