تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس واحد آزادشهر گفت : بیش از ۱۵ تن شالی از مزارع واحد آزادشهر برداشت شد. به گزارش ایسکانیوز، کاظم شریعت نیا، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر گفت: به منظور درآمدزایی از منابع غیرشهریه‌ای و بمنظور تامین بخشی از برنج مورد نیاز در سلف سرویس دانشجویان واستادان واحد آزادشهر طرح کشت برنج زمین‌های […]

[ad_1]

برداشت شالی

رییس واحد آزادشهر گفت : بیش از ۱۵ تن شالی از مزارع واحد آزادشهر برداشت شد.

به گزارش ایسکانیوز، کاظم شریعت نیا، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر گفت: به منظور درآمدزایی از منابع غیرشهریه‌ای و بمنظور تامین بخشی از برنج مورد نیاز در سلف سرویس دانشجویان واستادان واحد آزادشهر طرح کشت برنج زمین‌های کشاورزی این واحد را به اجرا در آمد که حاصل آن برداشت بیش از ۱۵ تن شالی در سال جاری بوده است.
شریعت نیا اظهار کرد: زمین های زراعی منطقه شمال بسیار حاصلخیز بوده و می‌توان تا چند مرحله محصولاتی همچون گندم ، لوبیا و سویا کاشت و برداشت کرد.
رییس واحد آزادشهر پایداری دانشگاه را در گرو کاهش هزینه ها و افزایش درآمدهای غیر شهریه ای دانست و گفت: زمین های زراعی واحد آزادشهر بسیار حاصلخیز بوده و با بهره گیری از اساتید مجرب گروه کشاورزی تا چندین محصول در سال این مزارع کشت شده و برداشت گردیده و مورد استفاده قرار گرفته است .

۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس