تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] معاون بین‌الملل وزیر نفت می‌گوید، گویا برخی در کشور حضور دارند که نمی‌خواهند پرونده بابک زنجانی به نتیجه برسد. به گزارش شرق، او حتی در آخرین نشست کمیسیون انرژی و محیط ‌زیست اتاق تهران خبر از پیگیری جدی وزارت نفت برای بازگشت پول‌های گمشده در پرونده می‌دهد؛ اما درعین‌حال می‌گوید: وزارت نفت از چندی […]

[ad_1]

معاون بین‌الملل وزیر نفت می‌گوید، گویا برخی در کشور حضور دارند که نمی‌خواهند پرونده بابک زنجانی به نتیجه برسد.

به گزارش شرق، او حتی در آخرین نشست کمیسیون انرژی و محیط ‌زیست اتاق تهران خبر از پیگیری جدی وزارت نفت برای بازگشت پول‌های گمشده در پرونده می‌دهد؛ اما درعین‌حال می‌گوید: وزارت نفت از چندی پیش، یک شرکت خصوصی را موظف به پیگیری این پول‌ها در سه کشور تاجیکستان، مالزی و ترکیه کرده است. با اطلاعاتی که وزارت نفت در اختیار این شرکت قرار داده، سرنخ‌هایی نیز پیدا شده؛ اما یکی از کارشناسان این شرکت پس از مراجعه به کشور، ممنوع‌الخروج شده است.

امیرحسین زمانی‌نیا براین‌‌اساس‌ نتیجه‌گیری می‌کند: متأسفانه به نظر می‌رسد برخی در داخل کشور تمایلی ندارند که پرونده بابک زنجانی تعیین ‌تکلیف شود. به گزارش روابط‌عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، امیرحسین زمانی‌نیا در بیست‌وچهارمین نشست کمیسیون انرژی و محیط ‌زیست اتاق تهران علاوه بر ماجرای این پول‌های گمشده اشاره‌ای هم به سند برجام و تعهدات طرفین پرونده هسته‌ای ایران دارد: این سند به‌عنوان قطع‌نامه شورای امنیت سازمان ملل متحد به ثبت رسیده و هیچ‌یک از طرفین نمی‌توانند به صورت یک‌جانبه آن را رد یا به صورت ناقص اجرا کنند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس