تاریخ انتشار: ۲۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1]  رئیس سازمان مدارس غیردولتی گفت: برخی مدارس به ازای هر دانش آموز ۴ میلیون تومان شهریه اضافه دریافت کرده بودند. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از میزان مرضیه گرد در خصوص نظارت بر مدارس غیردولتی در فصل ثبت نام گفت: با توجه به حکم انحلال برای تعدادی از مدارس، طبق قانون آنها باید […]

[ad_1]

 رئیس سازمان مدارس غیردولتی گفت: برخی مدارس به ازای هر دانش آموز ۴ میلیون تومان شهریه اضافه دریافت کرده بودند.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از میزان مرضیه گرد در خصوص نظارت بر مدارس غیردولتی در فصل ثبت نام گفت: با توجه به حکم انحلال برای تعدادی از مدارس، طبق قانون آنها باید شهریه های اضافی را به خانواده ها باز می گردانند که رقمی در حدود یک میلیارد تومان شهریه اضافی به خانواده ها باز گردانده شد.

او افزود: برخی از مدارس در قالب شهریه، هزینه ای را برای فعالیت های فوق برنامه از خانواده ها دریافت کرده بودند که این تخلف است و به ازای هر دانش آموز مبالغ مختلفی از یک میلیون تا چند میلیون تومان شهریه اضافی دریافت بود که به خانواده ها عودت داده شد.

رئیس سازمان مدارس غیر دولتی گفت: در بازرسی های انجام شده بالاترین رقمی که به ازای هر دانش آموز در قالب شهریه اضافی اخذ شده بود ۴ میلیون تومان بود که موسسات اعلام می کردند این مبالغ را بابت فعالیت های فوق برنامه اخذ کرده اند که این روند تخلف است.

گرد تاکید کرد: هزینه های برنامه های فوق برنامه نباید ۲۰ درصد بیشتر از شهریه مصوب مدارس باشد.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس