تاریخ انتشار: ۱۰ آبا ۱۳۹۴

حجت‌الاسلام قدرت‌ا… علیخانی با بیان اینکه این روزها اخبار ناگواری در کشور به گوش می‌رسد که متاسفانه در دولت قبل ریشه دارد، گفت:

به گزارش “گذارخبر”همه دولت‌های گذشته دارای عیب و نقص بوده‌اند اما بداخلاقی‌ها، دروغ‌ها و معضلاتی که اکنون کشور ما را دچار مشکل کرده، در دولت قبل اتفاق افتاده است.نماینده ادواار مجلس افزود: دولت قبل با نام دین، اسلام و ائمه سرکار آمدند تا جایی که در سازمان ملل ادعا کردند که هاله نور دیده‌اند که البته این ادعا از طرف آیت‌ا… جوادی آملی رد شد. وی خاطرنشان کرد: دولت قبل به این روند ادامه داد تا سرانجام قطعنامه‌هایی که واقعا برای دولت و ملت زهرآگین و مشکل آفرین بود، به تصویب رسید و مشکلات یکی پس از دیگری آغاز شد.
نماینده مردم قزوین در مجلس هفتم با بیان اینکه برخی از نمایندگان مجلس در دولت قبل روزه‌ سکوت گرفته بودند، تصریح کرد: گاهی اوقات که به تریبون مجلس گوش می‌دهم، برخی همکاران به عملکرد دولت معترض هستند و مشکلات را عنوان می‌کنند در صورتی‌که در دولت قبل حاضر به سخن گفتن نبودند چرا که نگاه جناحی داشتند. علیخانی با بیان اینکه امروز ۷۰درصد از صنعت کشور دچار رکود است، گفت: برخی عنوان می‌کنند که در دولت جدید هم کاری صورت نگرفته است و دولت نتوانسته مشکلات اشتغال و اقتصاد را رفع کند، البته علت بروز و تشدید این امر تحریم‌ها و فراهم نبودن زمینه اشتغال است، لذا باید تلاش زیادی صورت گیرد تا اینکه بتوانیم دوباره به شرایط قبل از تحریم‌ها برگردیم. وی با اشاره به پذیرش قطعنامه ۵۹۸ و اتمام جنگ گفت: امام خمینی (ره) به جایی رسیدند که مصلحت، منافع و اصل نظام و جمهوری اسلامی را مد نظر قرار دادند و امروز هم رهبری مانند امام عمل کردند و توافق را پذیرفتند. نماینده ادوار مجلس اظهار داشت: تعجب می‌کنم عده‌ای که خود را مسئول می‌دانند، هنوز نتوانسته‌اند از نظر سیاسی درک کنند که پذیرش توافق تصمیم حکومت بوده است و‌سازمخالف می‌زنند و در تریبون‌ها و روزنامه‌هایشان مخالفت می‌کنند. علیخانی توافق هسته‌ای را مقدمه زمینه‌ ایجاد اشتغال و رونق کشاورزی و صنعت دانست و افزود: بزرگ‌ترین خدمت دولت البته با هدایت و حمایت رهبری، انجام توافق هسته‌ای بوده است، اما این امر به معنای این نیست که راه آمریکا به کشور باز شده باشد و البته رهبری هم بارها به آن اشاره کرده‌اند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس