تاریخ انتشار: ۰۷ آبا ۱۳۹۴
حادثه در آزاد راه قزوين_کرج؛

سرعت بالای یک دستگاه تریلی در آزادراه قزوین_ کرج موجب برخورد حدود ۲۰۰ دستگاه خودرو شد.

به گزارش “گذارخبر” رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: این تریلی در ساعت ۱۸ دیروز به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه در جاده لغزنده، از مسیر خود در باند شمالی آزادراه منحرف و وارد باند جنوبی شد.
سرهنگ بهرام زینلی افزود: با ورود این تریلی به باند جنوبی در حوالی پادگان آموزشی شهید جوادنیا، حدود ۲۰۰ دستگاه خودرو با هم برخورد کردند.
وی اضافه کرد: پس از این برخوردها که به علت رعایت نکردن فاصله طولی رخ داد، ترافیک سنگینی به طول تقریبی ۴۰ کیلومتر در باند جنوبی آزادراه قزوین_ کرج ایجاد شد که تا ساعت ۲۴ ادامه داشت.
رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان نیز گفت: در این حادثه ۲۸ نفر مصدوم شدند.
پیمان نامدار افزود: دو نفر از مصدومان در محل حادثه به صورت سرپایی مداوا شدند و بقیه به بیمارستان های شهید رجایی و رازی قزوین و بیمارستان آبیک انتقال یافتند.
رئیس پلیس راه استان قزوی همچنین از مرگ یک عابر پیاده ۸۱ ساله به دلیل برخورد با یک دستگاه خودرو سمند در محور قزوین – زنجان نیز خبر داد.
به گفته سرهنگ زینلی در این حادثه که عصر دیروز به وقوع پیوست عابر پیاده به دلیل نقض ماده ۴ قانون ایمنی راه ها مقصر بوده است.
وی به رانندگان توصیه کرد با توجه به بارندگی و لغزندگی سطح معابر، ضمن رعایت سرعت مطمئنه، فاصله طولی را در حین رانندگی حفظ کنند.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس