تاریخ انتشار: ۱۸ ارد ۱۳۹۵

قزوین – ایرنا – رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: برخورد ۱۶ دستگاه خودرو در طول دو هزار متر باند شمالی آزاد راه قزوین – کرج تنها یک مصدوم برجای گذاشت.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
سرهنگ بهرام زینلی شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه که ساعاتی پیش در کیلومتر ۴۳ این آزاد راه به وقوع پیوست خوشبختانه تلفات جانی به همراه نداشت و حضور به موقع عوامل پلیس راه و نیروهای امدادی باعث ادامه تردد خودروها در این آزاد راه شد.
وی ادامه داد: برخورد پنج دستگاه خودرو دیگر در این آزاد راه واقع در عوارضی شماره دو که بر اثر برخورد یک دستگاه پژو با چهار سواری دیگر شد، سه مصدوم برجای گذاشت.
به گفته وی، برخورد یک دستگاه کمپرسی با یک سواری پژو آردی در عوارضی قزوین – زنجان باعث مصدوم شدن یکی از سرنشینان پژو شد.
رئیس پلیس راه استان قزوین اضافه کرد: ساعاتی پیش همچنین براثر لغزندگی جاده و برخورد دو دستگاه سواری پراید با یک دستگاه پژو ۲۰۶ در باند جنوبی آزاد راه قزوین – کرج و در کیلومتر ۲۷، یک مصدوم برجای گذاشت.
به گفته وی، براثر خروج یک دستگاه سواری پراید در آزادراه قزوین – کرج براثر لغزندگی جاده، دو تن از سرنشینان این خودرو مصدوم و به مراکز درمانی انتقال یافتند.
این مسئول انتظامی ادامه داد: سوانح جاده ای امروز در آزاد راه های استان به علت بارش باران، لغزندگی جاده ها و توانایی نداشتن رانندگان نسبت به وسایل نقلیه خود بوده است.
۸۰۵۴

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس