تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس،”سرهنگ غضنفری” بیان داشت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف فوتی در کمربندی شهرستان انار بلافاصله ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند. وی افزود: ماموران پس از حضور در صحنه مشاهده کردند که یک دستگاه […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس،”سرهنگ غضنفری” بیان داشت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف فوتی در کمربندی شهرستان انار بلافاصله ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.


وی افزود: ماموران پس از حضور در صحنه مشاهده کردند که یک دستگاه کامیون ولوو با یک دستگاه وانت مزدا دو کابین برخورد کرده است.


غضنفری گفت: در این حادثه سه سرنشین مزدا به علت شدت جراحات وارده در دم جان باختند و سرنشین دیگر مزدا به بیمارستان رفسنجان منتقل شد.


وی در تشریح وقوع حادثه خاطرنشان کرد: کارشناسان پلیس راه علت این حادثه را بی توجه به جلو و تخطی از سرعت مطمئنه راننده کامیون ولوو اعلام کرده اند.


فرمانده انتظامی شهرستان انار در پایان با ابراز تاسف از وقوع این سانحه مرگبار از رانندگان خواست: هنگام رانندگی هوشیاری کامل خود را حفظ کنند و با رعایت قوانین، ضامن سلامت خود و دیگران باشند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس