تاریخ انتشار: ۱۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مقامات حمل و نقل سنگاپور اعلام کردند یک نفتکش ایرانی با یک کشتی کانتینر بر در تنگه سنگاپور برخورد کرد، اما این برخورد به رغم به وجود آمدن آسیب، باعث آلودگی آب های منطقه نشد. به گزارش ایرنا، سازمان دریایی و بنادر سنگاپور، اعلام کرد برخورد نفتکش ‘دریم ۲’ وابسته به شرکت ملی نفتکش […]

[ad_1]

مقامات حمل و نقل سنگاپور اعلام کردند یک نفتکش ایرانی با یک کشتی کانتینر بر در تنگه سنگاپور برخورد کرد، اما این برخورد به رغم به وجود آمدن آسیب، باعث آلودگی آب های منطقه نشد.

به گزارش ایرنا، سازمان دریایی و بنادر سنگاپور، اعلام کرد برخورد نفتکش ‘دریم ۲’ وابسته به شرکت ملی نفتکش ایران و کشتی کانتینربر ‘ام.اس.سی الکساندرا’ وابسته به دومین شرکت بزرگ کانینربر جهان در سوئیس پنجشنبه شب اتفاق افتاد.

سازمان دریایی و بنادر سنگاپور و شرکت سوئیسی اعلام کردند براثر این برخورد تعدادی از کانتینرها در دریا و تعدادی نیز بر روی عرشه نفتکش ایرانی سقوط کردند.

مدیریت شرکت کانیتربر سوئیس نیز به نوشته روز جمعه تارنمای ‘مالیزیا کینی’ در بیانیه ای تصریح کرد در این برخورد به فردی آسیب نرسید و یا آلودگی ایجاد نشد، هر چند آسیب قابل توجهی به بدنه ‘ام.اس.سی الکساندرا’ وارد شده است.

سازمان دریایی و بنادر سنگاپور نیز اعلام کرد به نفتکش ‘دریم ۲’ ایران نیز آسیب هایی وارد شده است، اما هر دو کشتی در سنگاپور لنگر انداخته اند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس