تاریخ انتشار: ۳۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پیشوا از برخورد قانونی با واحد تولیدی متخلف در شهرستان خبر داد. به گزارش ایسنا، اسماعیل میرانزاده با اعلام این خبر گفت: یک واحد تولیدی مواد خوراکی بدلیل نقض قانون مدیریت پسماند و رها سازی تولیدات تاریخ منقضی شده خود بعنوان پسماند در کنار جاده بین شهری در […]

[ad_1]

پسماندهای سرخابی

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پیشوا از برخورد قانونی با واحد تولیدی متخلف در شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا، اسماعیل میرانزاده با اعلام این خبر گفت: یک واحد تولیدی مواد خوراکی بدلیل نقض قانون مدیریت پسماند و رها سازی تولیدات تاریخ منقضی شده خود بعنوان پسماند در کنار جاده بین شهری در حوزه استحفاظی شهرستان به مرجع قضایی معرفی شد.

وی افزود: با توجه به اینکه پسماند تخلیه شده مواد خوراکی بود و احتمال مصرف  آن توسط رهگذران و یا افراد سودجو متصور بود، مأمورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان پیشوا تا بارگیری و انتقال آن به مرکز دفن پسماند شهرستان در محل حضور داشتند.

بر اساس گزارش سایت اطلاع رسانی محیط زیست استان تهران(سامات)، میرانزاده تصریح کرد: نگهداری، مخلوط کردن، جمع آوری، حمل و نقل، خرید و فروش، دفع، صدور و تخلیه پسماندها در محیط بر طبق قانون مدیریت پسماند و آیین نامه های اجرایی آن خواهد بود. در غیر اینصورت اشخاص متخلف به حکم مراجع قضایی به جزای نقدی در بار اول پسماندهای عادی، از پانصد هزارریال تا یکصد میلیون ریال و برای سایر پسماندها از دو میلیون ریال تا یکصد میلیون ریال و درصورت تکرار، هر بار دو برابر مجازات قبلی در این ماده محکوم می شوند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس