تاریخ انتشار: ۰۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی شورای نگهبان گفت: باید کرامت و شخصیت همه افراد، مخصوصا خبرنگاران عزیز رعایت شود و بدانیم که حمایت از این قشر، حمایت از آزادی و نقد دلسوزانه است. به گزارش خبرنگار ایلنا، عباسعلی کدخدایی در کانال تلگرامی خود نسبت به خبر درگیری قاضی‌پور با یک خبرنگار پارلمانی واکنش نشان داد و اینگونه نوشت: […]

[ad_1]

سخنگوی شورای نگهبان گفت: باید کرامت و شخصیت همه افراد، مخصوصا خبرنگاران عزیز رعایت شود و بدانیم که حمایت از این قشر، حمایت از آزادی و نقد دلسوزانه است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، عباسعلی کدخدایی در کانال تلگرامی خود نسبت به خبر درگیری قاضی‌پور با یک خبرنگار پارلمانی واکنش نشان داد و اینگونه نوشت:


در خبرها آمده بود که یک نماینده مجلس با خبرنگار یکی از خبرگزاری‌ها برخورد فیزیکی داشته است. صرف نظر از اینکه دلائل این برخورد چه بوده و حق با چه کسی است، اصل این رفتار به هیچ وجه توجیه پذیر نیست و باید کرامت و شخصیت همه افراد، مخصوصا خبرنگاران عزیز رعایت شود و بدانیم که حمایت از این قشر، حمایت از آزادی و نقد دلسوزانه است. اگر هم اشتباه احتمالی سرزده است با قول احسن (وجادلهم بالتى هى احسن) اصلاح کنیم که گفته اند: 


دلائل قوی باید و معنوی

نه رگهای گردن به حجت قوی

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس